Яна Барінова: У столичній бібліотеці запустили систему відгуків та оцінки закладу за QR-кодом

Tool items

У Центральній бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка для дітей міста Києва запрацювала система відгуків та оцінки якості роботи закладу. Залишити своє враження можна скориставшись QR-кодом. Про це повідомила директорка Департаменту культури КМДА Яна Барінова.

«Відтепер гості бібліотеки можуть написати відгук, додати фото, відео чи записати голосове повідомлення, у яких поділитися своїми враженнями про роботу закладу, запропонувати шляхи розв'язання проблем, запропонувати власні ідеї для модернізації закладу та багато іншого. Бібліотека отримує сповіщення про нові відгуки в режимі реального часу через мобільний додаток «Revci» і одразу може з ним працювати», – розповіла Яна Барінова.

Директорка бібліотеки Яна Біленко розповіла, що «Revci» – це система зворотного зв’язку, яка допомагає швидко реагувати на зауваження клієнтів та виправляти недоліки. Відтак кожен клієнт зможе висловити свою думку та стовідсотково буде почутим.

«Нам дуже важливий фідбек зі сторони наших гостей, адже ми стараємося саме для них. Ми будемо дуже вдячні за незалежну оцінку якості нашої роботи та загального рівня ефективності закладу. Разом з нашими читачами зробимо бібліотеку Шевченка кращою!», – підкреслила Яна Біленко.

Директорка бібліотеки зазначила, що для того, щоб залишити свій відгук, потрібно знайти спеціальну наліпку в приміщенні бібліотеки та відсканувати QR-код за допомогою смартфону чи іншого ґаджету. У зручному вебінтерфейсі клієнт може написати відгук, додати фото, відео чи записати голосове повідомлення. Заклад отримує сповіщення про нові відгуки в режимі реального часу через мобільний додаток «Revci».

Знайти наліпки з QR-кодами можна на вхідних дверях бібліотеки та у відділах обслуговування (робочі столи, стійки обслуговування читачів). Крім цього, QR-коди розміщені на книгах та книжкових полицях, а читачам пропонують також надсилати інформацію щодо книг, які вони б хотіли бачити на полицях бібліотеки.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про відмову громадянці Пономаренко Ірині Василівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Лаврській у Печерському районі міста Києва (340144574)
  • Про відмову громадянці Воловенко Тетяні Петрівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Передовій, 41-А у Голосіївському районі міста Києва (552401728)
  • Про відмову громадянину Калюжному Валерію Семеновичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування гаража на вул. Квітневій, 2-б у Дарницькому районі міста Києва (605080124)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 липня 2020 року № 50/9129 «Про деякі питання оренди комунального майна територіальної громади міста Києва»
  • Про затвердження звіту тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань використання земельних ділянок, здійснення будівельних робіт, а також розміщення нерухомого майна навколо Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка НАН України