Якщо забудовник на вул. Гончара, 17-23 не знесе зайві поверхи, Київрада розірве договір оренди

Відзвітувала ТКК, яка перевіряє законність забудови на вул. Гончара, 17-23

Tool items

2832

Якщо забудовник на вул. Гончара, 17-23 не знесе зайві поверхи, Київрада розірве договір оренди

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати підтримали рішення, що врегульовує будівництво на вул. О. Гончара, 17-23.

Відповідне рішення зобов'язує ТОВ “Інвестиційно-будівельна група” у місячний термін привести висотність забудови на на вул. О. Гончара, 17-23 у Шевченківському районі у відповідність до Генерального плану до 2020 року та наказу Міністерства культури і туризму України. Таким чином, відповідна споруда не має перевищувати 25 метрів.

“Висотність цієї забудови — одне із ключових питань, що потребує вирішення. Наше завдання — зробити все, аби не було жодних загроз для виключення із Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО ансамблю споруд Собору Святої Софії на черговій сесії Комітету. Саме тому ми прийняли рішення врегулювати питання забудови на Гончара, 17-23 шляхом демонтажу незаконної надбудови. Вона має сягати не більше 25 метрів”, — наголосила депутат Київради Ольга Балицька, яка є співсуб'єктом даного рішення.

“Ми системно працюємо щодо цього об’єкта з 2014 року. Сьогодні Київська міська рада звертається з ультиматумом до забудовника: вимагаємо припинити будівництво і протягом місяця привести висотність в норму. Якщо протягом місяця власник не виконає наші вимоги, ми будемо готувати документи на розірвання договору оренди по одній із ділянок, яка не є у власності забудовника. У випадку, якщо ми таки розриваємо договір оренди, то у власника об'єкта не буде змоги ніколи в житті ввести його в експлуатацію”, — зазначив Олександр Харченко, який є співсуб'єктом даного рішення.

Відповідне рішення підтримали 89 депутатів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31 січня 2019 року № 8/6664 «Про затвердження Порядку використання Київською міською радою Колонної зали та конференц-зали для проведення заходів»
  • Про внесення змін та доповнень до Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21 вересня 2017 року № 46/3053
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про реорганізацію закладів з надання психіатричної допомоги, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про надання ДЕРЖАВНІЙ УСТАНОВІ «ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд на вул. Святошинській, 27 у Святошинському районі міста Києва (647114166)
  • Про відмову громадянці Білас Мирославі Юріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Бобринецькій, 115 у Деснянському районі міста Києва (330172928)
  • Про відмову приватному акціонерному товариству «Нові Інжинірингові Технології» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови на вул. Алли Тарасової, 5 у Шевченківському районі міста Києва (702707018)
  • Про приватизацію громадянами Ніколаєвою Світланою Леонідівною, Марудою Катериною Валеріївною, Марудою Микитою Сергійовичем, Троценко Оленою Валеріївною, Троценком Данилом Юрійовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Панорамній, 12 у Голосіївському районі міста Києва (
  • Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Києва автомобільних доріг в мікрорайоні «Жуляни» у Солом’янському районі м. Києва