Якщо на підприємстві чи в установі виявлять випадок захворювання – працівників відправлять на двотижневу самоізоляцію

Tool items

461

Якщо на підприємстві чи в установі виявлять випадок захворювання – працівників відправлять на двотижневу самоізоляцію

Підприємства чи установи, на яких зафіксують випадок захворювання на коронавірус, закриють, а співробітників відправлять на двотижневу самоізоляцію. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Якщо на підприємстві чи в установі виявлять випадок захворювання, – підприємство закриють. А усіх працівників відправлять на двотижневу самоізоляцію під контролем лікарів. І у нас вже є такий випадок – Києво-Печерська Лавра», – повідомив Віталій Кличко.

Контролювати виконання таких заходів мають «Київський міський лабораторний центр МОЗ України», головне управління Держпраці у Київській області та Національна поліція.

«Рішення комісії з надзвичайних ситуацій міста є обов’язковими для всіх підприємств, установ та організацій, розташованих у Києві. Нагадаю, за порушення умов карантину, правил протиепідемічних заходів та санітарного законодавства передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. А нижній поріг штрафу становить 17 тисяч гривень», – підкреслив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо удосконалення форми та змісту посвідчень депутатів місцевих рад та внесення змін до Положення про помічника- консультанта, депутата Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 13 липня 2006 року №28/28
  • Про присвоєння назви скверу у Шевченківському районі міста Києва
  • Про оздоровлення дітей територіальних громад сіл Київської області, на території яких розміщенні об’єкти міста Києва
  • Про створення комунального некомерційного підприємства «Київський міський дитячий кардіологічний центр» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про посилення відповідальності за пошкодження майна
  • Про порядок реалізації Київською міською радою і визначеними нею органами повноважень у сфері оренди
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 року №92/9171 Про оголошення ландшафтним заказником місцевого значення«Троєщинські луки»
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень загального користування між будинками №№ 22, 24 на вул. Академіка
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 233/8403 «Про затвердження списку присяжних Солом’янського районного суду міста Києва»