Вже шість років поспіль кияни мають можливість слідкувати за фінансуванням столичних закладів освіти

Tool items

Вже шість років поспіль кияни мають можливість слідкувати за фінансуванням столичних закладів освіти завдяки інформаційно-аналітичному ресурсу «Освітня карта Києва». 

Про це повідомила директорка Департаменту освіти і науки Олена Фіданян під час засідання Колегії КМДА.

«Ще у 2015 році, розуміючи важливість відкритості інформації про фінансування закладів освіти, ми створили ресурс, який дозволяє наочно побачити кількість коштів, виділених на заклади освіти, а також перелік відповідно виконаних у них робіт, які профінансовано з бюджету міста», – розповіла Олена Фіданян.

Вона зазначила, що тільки за останні три роки ресурсом скористалися майже 700 тисяч користувачів. І чим більше коштів виділяється на освітню галузь, тим більше ця інформація цікавить громаду: і батьків, і освітян.

«На Освітній карті Києва розміщено паспорт кожного закладу освіти з інформацією про фінансування, ремонти, наповнюваність тощо. Тому, якщо хтось захоче дізнатися, чи відбудуться будь-які ремонтні роботи цього року у навчальному закладі, де, наприклад, навчається його дитина, уся інформація доступна за декілька кліків», – нагадала Олена Фіданян.

Вона додала, що у подальшому Освітня карта Києва увійде до інформаційоно-аналітичного ресурсу «Карта Освітніх потреб».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про оздоровлення дітей, які проживають в мікрорайоні «Пирогів» у Голосіївському районі м. Києва біля полігону по захороненню твердих побутових відходів (ТПВ) №1 та полігону по захороненню великогабаритних і будівельних відходів (ВБВ) № 6
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про схвалення участі комунального підприємства «Київпастранс» у проекті «Київська міська мобільність»
  • Про зміну найменування комунального некомерційного підприємства «Київський міський центр громадського здоров’я» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про поновлення кооперативу по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів «Кооперативна-2» договору оренди земельної ділянки від 01 березня 2005 року № 75-6-00172 (зі змінами) (320537848)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування спортивної зони на вул. Тростянецькій, 60 у Дарницькому районі міста Києва (672893922)
  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 01 листопада 2017 року № 1173, укладеного між Київською міською радою та Грищенко Світланою Григорівною (354775097)
  • Про передачу громадянці Шульзі Олені Юріївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Підбірному, 12-о у Голосіївському районі міста Києва (322732836)
  • Про надання спеціалізованому водогосподарському комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київводфонд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для експлуатації та обслуговування бюветного комплексу на вул.