Висотність будівлі в Десятинному провулку зменшили до 27 метрів

Tool items

Висотність будівлі в Десятинному провулку зменшили до 27 метрів

Київський міський голова Віталій Кличко та заступник міського голови-секретар Київської міської ради Олексій Резніков перевірили виконання пункту 1 меморандуму від 1 липня «Про врегулювання питань використання земельної ділянки у пров. Десятинному, 3-5» щодо демонтажу верхніх поверхів будівлі та приведення її висотності до містобудівних вимог.

Так, Кличко та Резніков, разом з активістами та журналістами за допомогою тахеометра (електронно-оптичний інструмент, що використовується у сучасній геодезії, призначений для вимірювання горизонтальних і вертикальних кутів, віддалей та перевищень, тобто для виконання планово-висотної (тахеометричної) зйомки місцевості полярним способом) переконалися в тому, що висота будівлі не перевищує 27 метрів.

"Більш того, висота навіть менша, аніж вимагали, – 26,82 метри. Це дійсно перемога для всіх: для громадськості, міської влади і самого забудовника, який проявив соціальну відповідальність", - каже Олексій Резніков.

Олексій Резніков зазначив, що в Києві дуже багато об’єктів, які будуються із порушеннями містобудівних умов. «Але ми маємо показати бізнесу, що в його інтересах бути соціально відповідальним. Треба показати будівельному бізнесу, що вони можуть прийти і будувати, але лише із дотриманням законів, будівельних норм і містобудівних умов, і тоді ніхто не буде заважати. Це перша ластівка. Але компанія «Інтергал-Буд» сьогодні показала на собі, що і забудовники можуть дотримуватися правил. Це гарний приклад, - резюмував заступник міського голови.

Міський голова Віталій Кличко наголосив, що Київ має розвиватися й розбудовуватися лише в межах законодавства. «Київ повинен розвиватися, будуватися, але все має бути в межах законодавства. На жаль, є недобросовісні забудовники, які порушують будівельні норми. Ці будівництва дістались нам у спадок, і ми змушені розв'язувати вузли. Цей демонтаж - безпрецедентний випадок, і ми будемо безкомпромісні у вимогах дотримання законодавства і будемо зносити об’єкти, які будуються з порушенням норм», - підкреслив очільник міста.

Нагадаємо, 3 червня заступник міського голови-секретар Київської міської ради Олексій Резніков проінспектував будмайданчик в Десятинному провулку, 3-5 і особисто долучився до демонтажних робіт. Тоді ж було підписано меморандум про взаєморозуміння між міською владою і забудовником, згідно якого компанія-забудовник до вересня мала завершити демонтаж «зайвих» метрів будівлі.

Дивиться фотогалерею Висотність будівлі в Десятинному провулку зменшили до 27 метрів

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про оздоровлення дітей, які проживають в мікрорайоні «Пирогів» у Голосіївському районі м. Києва біля полігону по захороненню твердих побутових відходів (ТПВ) №1 та полігону по захороненню великогабаритних і будівельних відходів (ВБВ) № 6
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про схвалення участі комунального підприємства «Київпастранс» у проекті «Київська міська мобільність»
  • Про зміну найменування комунального некомерційного підприємства «Київський міський центр громадського здоров’я» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про поновлення кооперативу по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів «Кооперативна-2» договору оренди земельної ділянки від 01 березня 2005 року № 75-6-00172 (зі змінами) (320537848)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування спортивної зони на вул. Тростянецькій, 60 у Дарницькому районі міста Києва (672893922)
  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 01 листопада 2017 року № 1173, укладеного між Київською міською радою та Грищенко Світланою Григорівною (354775097)
  • Про передачу громадянці Шульзі Олені Юріївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Підбірному, 12-о у Голосіївському районі міста Києва (322732836)
  • Про надання спеціалізованому водогосподарському комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київводфонд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для експлуатації та обслуговування бюветного комплексу на вул.