В.Прокопів пропонує назвати одну зі столичних вулиць іменем Богдана Гаврилишина

В.Прокопів пропонує назвати одну зі столичних вулиць іменем Богдана Гаврилишина

Tool items

3384

В.Прокопів пропонує назвати одну зі столичних вулиць іменем Богдана Гаврилишина

Заступник міського голови — секретар Київської міської ради Володимир Прокопів пропонує назвати одну зі столичних вулиць іменем відомого українського економіста, мецената та громадського діяча Богдана Гаврилишина. Вже невдовзі він звернеться до Київського міського голови з відповідною пропозицією.

«Вважаю для Києва буде за честь назвати одну із вулиць ім’ям геніального Богдана Гаврилишина. Вклад Богдана Дмитровича в розвиток української науки, економіки, благодійництва та плекання української молоді нової генерації просто неможливо переоцінити чи повторити. Він був одним з перших економістів, хто передбачив падіння Радянського Союзу, та став символом нової України»,  — зазначив він.
Вже невдовзі Володимир Прокопів звернеться до міського голови Віталія Кличка з відповідною пропозицією.

Після цього, згідно офіційної процедури, ініціатива буде розглянута на засіданні Комісії з питань найменувань та в разі її позитивного рішення  —  винесена на громадське обговорення (протягом 2-х місяців на офіційному веб-сайті КМДА).

За результатами громадського обговорення, вказана комісія повторно розгляне пропозицію та рекомендує (або не рекомендує) міському голові внести відповідне подання до Київської міської ради. Після розгляду подання постійними комісіями Київради, вона прийме остаточне рішення щодо найменування.

Богдан Гаврилишин має тісний зв'язок з українською столицею. Зокрема, в 1988 році завдяки йому в Києві було створено філію Міжнародного інституту менеджменту, який першим у колишньому СРСР почав готувати магістрів бізнес-адміністрування.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про присвоєння Комісаренку С.В. звання "Почесний громадянин міста Києва"
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2018 №486/6537 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
  • Про укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) з фізичними особами
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств
  • Про залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 16.03.2017 № 2/2224 «Про затвердження списку присяжних Солом’янського районного суду міста Києва»
  • Про обрання представників громадськості до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у м. Києві
  • Про оголошення природної території ландшафтним заказником місцевого значення «Червонохуторські озера»
  • Про приватизацію громадянами Отрохом Станіславом Васильовичем та Пушкар Людмилою Іванівною земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Совській, 22 у Солом’янському районі міста Києва (629433272)
  • Про відмову громадянці Пендюрі Маргариті Олександрівні у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лісовій у Дарницькому районі міста Києва (390112688)