В.Прокопів пропонує назвати одну зі столичних вулиць іменем Богдана Гаврилишина

В.Прокопів пропонує назвати одну зі столичних вулиць іменем Богдана Гаврилишина

Tool items

В.Прокопів пропонує назвати одну зі столичних вулиць іменем Богдана Гаврилишина

Заступник міського голови — секретар Київської міської ради Володимир Прокопів пропонує назвати одну зі столичних вулиць іменем відомого українського економіста, мецената та громадського діяча Богдана Гаврилишина. Вже невдовзі він звернеться до Київського міського голови з відповідною пропозицією.

«Вважаю для Києва буде за честь назвати одну із вулиць ім’ям геніального Богдана Гаврилишина. Вклад Богдана Дмитровича в розвиток української науки, економіки, благодійництва та плекання української молоді нової генерації просто неможливо переоцінити чи повторити. Він був одним з перших економістів, хто передбачив падіння Радянського Союзу, та став символом нової України»,  — зазначив він.
Вже невдовзі Володимир Прокопів звернеться до міського голови Віталія Кличка з відповідною пропозицією.

Після цього, згідно офіційної процедури, ініціатива буде розглянута на засіданні Комісії з питань найменувань та в разі її позитивного рішення  —  винесена на громадське обговорення (протягом 2-х місяців на офіційному веб-сайті КМДА).

За результатами громадського обговорення, вказана комісія повторно розгляне пропозицію та рекомендує (або не рекомендує) міському голові внести відповідне подання до Київської міської ради. Після розгляду подання постійними комісіями Київради, вона прийме остаточне рішення щодо найменування.

Богдан Гаврилишин має тісний зв'язок з українською столицею. Зокрема, в 1988 році завдяки йому в Києві було створено філію Міжнародного інституту менеджменту, який першим у колишньому СРСР почав готувати магістрів бізнес-адміністрування.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про застосування статті 50 Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 до рішення Київської міської ради від 16.05.2024 № 465/8431 «Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Бориспільській, 13 у Дарницькому районі м. Києва ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ФАРМАЦЕВТИЧНА ФІРМА «ДАРНИЦЯ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (381127271)
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 14.12.2023 № 7541/7582 «Про затвердження списку присяжних Дніпровського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 25.05.2023 № 6469/6510 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24.11.2022 № 5678/5719 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін та доповнень до Регламенту Київської міської ради
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27.01.2023 № 76 «Деякі питання реалізації положень Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час».
  • Про передачу до сфери управління Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» у постійне користування земельної ділянки для обслуговування, утримання та експлуатації зелених насаджень в межах вул. Янтарної та вул. Березової у Солом’янському районі міста Києва (239881550)
  • Про передачу громадянину Щербаку Олексію Віталійовичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Ізвілістій, 3 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДОВО-ДАЧНИЙ КООПЕРАТИВ «ОРХІДЕЯ-3») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (312744583)