В.Прокопів: Незаконні поверхи на будівлі київських профспілок демонтують до кінця року

Прокопів, Демонтаж, Профспілки

Tool items

1420

В.Прокопів: Незаконні поверхи на будівлі київських профспілок демонтують до кінця року

Сьогодні розпочався демонтаж двох поверхів, які незаконно звели над столичним Будинком профспілок. Завершити відповідні роботи і привести центр столиці до ладу мають до кінця року. Про це повідомив заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів, даючи старт демонтажу.

“У центрі європейської столиці, шляхом незаконних рішень, з'явилося таке, що в жодній іншій країні світу, мені здається, просто неможливо. І хочу запевнити — у нас це буде неможливо також. Ми маємо рішення трьох судових інстанцій, які вступили в силу, тут присутня виконавча служба і на даний момент ніхто не має права заважати нашим працівникам благоустрою здійснювати свою діяльність”, - зазначив Володимир Прокопів.

Прокопів, Демонтаж, Профспілки

За його словами, відповідно до судової постанови, надбудова мала бути демонтована коштом забудовника. Оскільки він проігнорував рішення суду, демонтаж буде здійснено силами міста. Але, при цьому, забудовник компенсує всі витрати.

“Назвати точну суму витрат міста ми зможемо лише після того, як повністю все демонтуємо. Забудовник не лише компенсує ті кошти, які були витрачені з міського бюджету, він ще буде оплачувати всі штрафи, які передбачені законодавством і відповідно до рішення судів”, - наголосив Володимир Прокопів.

Прокопів, Демонтаж, Профспілки

Наполягає міська влада і на реконструкції самої будівлі Київських профспілок.

“Ця будівля є культовою для мільйонів українців. І всі хто пройшов через Революцію Гідності розуміють її цінність. Безперечно, в силу того знакового місця, де знаходиться ця будівля, ми будемо вимагати зробити реконструкцію якомога швидше. Але всі мають розуміти що власник — приватна особа, тому на це може піти трохи більше часу, ніж нам би хотілося”, - зазначив народний депутат України Дмитро Білоцерковець.

Секретар Київради Володимир Прокопів також наголосив, що демонтаж незаконної надбудови жодним чином не вплине на життя киян — перекривати центральну вулицю столиці не будуть, оскільки в цьому немає потреби.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 20 грудня 2018 року № 476/6527 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 квітня 2015 року № 415/1280 «Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади міста Києва»
  • Про затвердження розміру викупної ціни земельних ділянок між вулицею Микільсько-Слобідською та проспектом Броварським у Дніпровському районі м. Києва Є-1539
  • Про залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку комунальним підприємством «Київтеплоенерго»
  • Про залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку комунальним підприємством «Київпастранс»
  • Про залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку комунальним підприємством «Київавтодор»
  • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки релігійній організації "Релігійна громада парафія на честь святого Апостола Андрія Первозванного Української Православної Церкви у Шевченківському районі м.Києва" на вул. Колекторній у Дарницькому районі міста Києва для
  • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній організації "Київський Свято-Введенський чоловічий монастир Української Православної Церкви" на вул. Московській, 40-В у Печерському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації нежитлової будівлі К-33423
  • Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки громадянці Гамоцькій Тамарі Анатоліївні на вул. Юності, 9-А у Дніпровському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування магазину К-37085
  • Про зміну найменування комунального підприємства «Шкільне харчування Оболонського району м. Києва» на комунальне некомерційне підприємство «Шкільне харчування Оболонського району міста Києва»
  • Про надання в постійне користування земельної ділянки Центру навчання плаванню Деснянського району м. Києва для експлуатації та обслуговування будівлі Центру навчання плаванню Деснянського району м. Києва на вул. Миколи Закревського, 67а у Деснянському районі м. Києва Д-9431