В.Прокопів: експерти почали роботу над новою символікою Києва

Tool items

1400

В.Прокопів: експерти почали роботу над новою символікою Києва

У Київській міській раді створено робочу групу, яка має напрацювати проект зображення Герба міста Києва. До її складу входять представники всіх фракцій Київради, а також члени Українського Геральдичного Товариства та Комісії державних нагород при Президентові України. Про це повідомив голова відповідної РГ, заступник міського голови — секретар Київради Володимир Прокопів. За його словами, наразі Київ використовує різні інтерпретації офіційної символіки міста, жодна з яких, на жаль, не відповідає повною мірою принципам та правилам сучасної геральдики.

«Так, наприклад зображення герба за авторства Ю.Соломінського, яким активно послуговуються у столиці, згідно з експертним висновком Українського Геральдичного Товариства, не відображає у повному обсязі традиції київського самоврядування, має порушення норм геральдичної колористики та характеризується невдалим художнім оформленням. Символ Києва має відповідати законам історичної геральдики та вимогам сучасності. Саме тому ми створили робочу групу із залученням експертів. Спільно ми маємо напрацювати технічне завдання, яке міститиме всі ключові елементи та параметри майбутнього Герба», - зазначив Володимир Прокопів.

Після того як робоча група розробить технічне завдання, буде оголошено конкурс на створення офіційної символіки міста. З усіх представлених варіантів члени РГ обиратимуть фіналістів. А потім уже самі кияни під час громадських слухань матимуть змогу визначити найкращий символ.

У планах міської влади також затвердити порядок використання офіційної символіки міста Києва, в тому числі у рекламних та комерційних цілях.

«З урахуванням необхідності додаткового врегулювання питання використання офіційної символіки міста Києва, в тому числі у рекламних та комерційних цілях, що передбачене проектом Статуту територіальної громади м. Києва, управління з питань децентралізації, розвитку місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків КМР уже працює над розробкою відповідного порядку. Ми плануємо, що депутатський корпус одночасно затверджуватиме новий Герб столиці та правила використання офіційної символіки Києва», - зазначив начальник профільного управління Юрій Павлов.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про присвоєння Комісаренку С.В. звання "Почесний громадянин міста Києва"
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2018 №486/6537 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
  • Про укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) з фізичними особами
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств
  • Про залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про передачу громадянці Слонімській Валентині Іванівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Вітавській, 75-м у Голосіївському районі міста Києва (227677917)
  • Про приватизацію громадянами Тимошенком Сергієм Олександровичем та Маринченко Оксаною Олегівною земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Хотівській, 10/6 у Голосіївському районі міста Києва П – 9950
  • Про передачу громадянці Теркун Тетяні Русланівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Передовій, 31-а у Голосіївському районі міста Києва А-24281
  • Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПАСЬКА-СЕРВІС" на вул.Межигірській, 1 у Подільському районі м. Києва для будівництва, обслуговування та ремонту об’єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об’єктів зв’
  • Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Бурштейну Владиславу Зеліковичу у 4-му пров. Садовому, 41 у Деснянському районі м. Києва для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (370140425)