Володимир Бондаренко: жодних конфліктів через політичну приналежність у Київраді не буде

Tool items

970

Жодних конфліктів у сесійній залі Київської міської ради через політичну приналежність бути не має.

Про це під час відповідей на питання мешканців зазначив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

«Кожного з нас обрали кияни задля захисту їх інтересів та доброустрою міста. Жодного конфлікту, спираючись на політичну приналежність, у цій сесійній залі бути не має, депутати працюють з метою покращення життя кожного громадянина. Ми господарський орган, зараз у Київраді сім депутатських фракцій, минулого скликання їх було п’ять. Я впевнений, що для кожного із депутатів є пріоритетними питання захисту інтересів мешканців», – підкреслив Володимир Бондаренко.

За його словами, пандемія накладає на кожного з нас ще більшу відповідальність за наші дії, в тому числі в межах сесійного залу.

«Вперше, минулого тижня в сесійній залі не було депутатів, а пленарне засідання проходило в режимі відеоконференції. Депутатам трохи складно, оскільки, одна справа знаходитися на своєму робочому місці у сесійній залі, інша — знаходитися постійно біля екрана вдома. Важко, але потрібно, ми несемо таку ж відповідальність за рішення, які приймаються в режимі онлайн, тому вони мають вирішувати першочергові завдання та приносити користь для киян», – зазначив Володимир Бондаренко.

На офіційному каналі Київської міської ради у YouTube вже опубліковані повні відповіді Володимира Бондаренко на питання щодо наповнення міського бюджету, особливостей роботи Київради в онлайн режимі, налагодження комунікації з депутатськими фракціями, взаємодії органів місцевої влади з молоддю та ефективності електронних петицій. 

Детальніше можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, що кияни мають можливість поставити питання своєму депутату в коментарях під будь-яким відео на офіційних сторінках Київської міської ради у соціальних мережах. Для цього необхідно вказати ім’я та прізвище депутата та своє питання до нього. На п’ять найпоширеніших запитань від громадян депутати дадуть відео відповіді.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31 січня 2019 року № 8/6664 «Про затвердження Порядку використання Київською міською радою Колонної зали та конференц-зали для проведення заходів»
  • Про внесення змін та доповнень до Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21 вересня 2017 року № 46/3053
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про реорганізацію закладів з надання психіатричної допомоги, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про надання ДЕРЖАВНІЙ УСТАНОВІ «ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд на вул. Святошинській, 27 у Святошинському районі міста Києва (647114166)
  • Про відмову громадянці Білас Мирославі Юріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Бобринецькій, 115 у Деснянському районі міста Києва (330172928)
  • Про відмову приватному акціонерному товариству «Нові Інжинірингові Технології» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови на вул. Алли Тарасової, 5 у Шевченківському районі міста Києва (702707018)
  • Про приватизацію громадянами Ніколаєвою Світланою Леонідівною, Марудою Катериною Валеріївною, Марудою Микитою Сергійовичем, Троценко Оленою Валеріївною, Троценком Данилом Юрійовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Панорамній, 12 у Голосіївському районі міста Києва (
  • Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Києва автомобільних доріг в мікрорайоні «Жуляни» у Солом’янському районі м. Києва