Володимир Бондаренко та Домінік Ясковець обмінялися досвідом роботи міських рад Києва та Кракова

Tool items

1200

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко сьогодні, 16 квітня, провів онлайн зустріч з секретарем Краківської міської ради Домініком Ясковцем.

Володимир Бондаренко привітав краківського колегу, та висловив надію на те, що ця зустріч стане черговим підтвердження ефективної співпраці не тільки між Краковом та Києвом, а й Україною та Польщею в цілому. Він зазначив, що останні роки співробітництво між містами-побратимами характеризується культурно-гуманітарним наповненням, водночас столиця України зацікавлена у розвитку відносин у всіх сферах місто господарювання, зокрема – щодо вивчення кращих практик роботи депутатського корпусу Краківської міської ради.

Секретарі рад обмінялися досвідом щодо організації роботи секретаріату, проведення засідань у режимі онлайн, розподілу повноважень між структурними підрозділами, впливу мешканців Кракова та Києва на прийняття рішень міською владою, участь містян у засіданнях постійних комісій та впровадження механізмів участі у пленарних засіданнях, підтримку місцевою владою бізнесу та підприємців під час пандемії.

Домінік Ясковець зазначив, що Краківська міська рада налічує 43 депутатів, термін повноважень міської ради становить п’ять років з дня обрання, а міська рада є компетентною у всіх питаннях, що належать до сфери діяльності міста.

Володимир Бондаренко запропонував краківському колезі ввести систему постійних обмінів досвідом депутатів, членів постійних комісій міських рад Кракова і Києва з актуальних питань. Беручи до уваги ситуацію з пандемією, спочатку – онлайн, а після нормалізації становища – у формі обмінів делегаціями. Та запросив Домініка Ясковця та краківських депутатів відвідати столицю України для особистого знайомства та проведення детальних переговорів.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради висловив глибокі співчуття родині та колегам у зв’язку зі смертю від сovid-19 Станіслава Дзедзіца, колишнього директора Департаменту культури і національної спадщини в Кракові, засновника та директора Краківської бібліотеки, який зробив неоціненний внесок у розвиток двосторонніх відносин наших міст-побратимів.

Довідка. Краків і Київ підписали «Угоду про співпрацю міста Києва в Україні та міста Кракова в Республіці Польща, як споріднених міст» 19 лютого 1993 року.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31 січня 2019 року № 8/6664 «Про затвердження Порядку використання Київською міською радою Колонної зали та конференц-зали для проведення заходів»
  • Про внесення змін та доповнень до Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21 вересня 2017 року № 46/3053
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про реорганізацію закладів з надання психіатричної допомоги, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про надання ДЕРЖАВНІЙ УСТАНОВІ «ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд на вул. Святошинській, 27 у Святошинському районі міста Києва (647114166)
  • Про відмову громадянці Білас Мирославі Юріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Бобринецькій, 115 у Деснянському районі міста Києва (330172928)
  • Про відмову приватному акціонерному товариству «Нові Інжинірингові Технології» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови на вул. Алли Тарасової, 5 у Шевченківському районі міста Києва (702707018)
  • Про приватизацію громадянами Ніколаєвою Світланою Леонідівною, Марудою Катериною Валеріївною, Марудою Микитою Сергійовичем, Троценко Оленою Валеріївною, Троценком Данилом Юрійовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Панорамній, 12 у Голосіївському районі міста Києва (
  • Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Києва автомобільних доріг в мікрорайоні «Жуляни» у Солом’янському районі м. Києва