Володимир Бондаренко став заступником міського голови – секретарем Київради

Tool items

2553

Сьогодні депутати Київської міської ради обрали заступника міського голови – секретаря КМР. Посаду обійматиме Володимир Бондаренко. Його кандидатуру підтримали 114 депутатів.

«Я робитиму все для того, аби міська рада могла стабільно та ефективно працювати. Буду продовжувати справу свого попередника Володимира Прокопіва – робитиму Київську міську раду відкритою для людей, прозорішою та ближчою», - зазначив Володимир Бондаренко.

Новообраний секретар Київради запевнив у своїй об’єктивності та неупередженості під час прийняття рішень та організації роботи Київської міської ради.

«Не зважаючи на те, що я обраний від політичної сили, можу пообіцяти, що буду максимально рівновіддаленим і одночасно близьким до всіх фракцій. Адже секретар Київради – це помічник для кожного депутата в цій сесійній залі, це ефективний менеджер, яким я зобов’язуюся бути», - наголосив Володимир Бондаренко. 
 

Довідково: 
Володимир Бондаренко народився 26 січня 1985 року у м. Києві у сім’ї службовців. Має вищу юридичну освіту. Трудову діяльність розпочав у 2003 році технічним працівником середньої школи №61 Шевченківського району міста Києва.
У 2007-2013 був помічником Віталія Кличка у Київській міській раді. У 2012 році під час проведення виборів до парламенту балотувався в народні депутати Верховної Ради України VII скликання від політичної партії "УДАР Віталія Кличка". У 2013-2014 роках був помічником Віталія Кличка у Верховній Раді. Із 2014 по 2017 рік працював керівником апарату КМДА. Протягом останнього часу радником Київського міського голови та секретарем Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу об’єкту культурної спадщини місцевого значення «Гостинний двір» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про передачу в дар місту Флоренція (Італійська Республіка) бронзової скульптурної композиції «Т.Г. Шевченко»
  • Про надання місцевої гарантії у 2021 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження параметрів громадського бюджету на 2022 рік»
  • Про надання згоди на реалізацію проєкту цільових екологічних (зелених) інвестицій для придбання автобусів,оснащених електричними двигунами
  • Про затвердження звітів за 2020 рік про результати проведення моніторингу виконання Плану заходів на 2019-2020 роки з реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року та з оцінки результативності реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025 року та Плану заходів на 2019-2020 роки з реалізації Стратегії розвитку міста Києва до 2025
  • Про надання згоди на передачу права власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. 3-му Садовому, 3-а у Деснянському районі міста Києва у комунальну власність територіальної громади міста Києва (464292936)
  • Про передачу громадянину Ботузову Миколі Сергійовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Крилова, 66-А у Дарницькому районі міста Києва (228368711)
  • Про передачу БЛАГОДІЙНОМУ ФОНДУ «КИЇВСЬКА МІЖНАРОДНА ШКОЛА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі у пров. Святошинському, 3а у Святошинському районі міста Києва (666873935)
  • Про внесення змін до додатка до рішення Київської міської ради від 19 липня 2018 року № 1346/5410 «Про участь комунального підприємства «Київміськсвітло» у проекті «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України»