Володимир Бондаренко спільно зі студентами обговорив питання збільшення представлення молоді в органах місцевого самоврядування

Tool items

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко зустрівся зі студентами Фінансово-правового коледжу та спільно з ними обговорив питання збільшення представлення молоді в органах місцевого самоврядування.

За словами Володимира Бондаренка, міська влада працює над тим, щоб забезпечити роботу механізмів, які дозволять більш ефективно враховувати інтереси молодих людей у процесі прийняття рішень.

«Розвиток міста неможливий без молоді, яка генерує нові ідеї та прагне відновлювати свою країну. Я закликаю молодь максимально активно цікавитись самоврядуванням та відігравати в ньому роль. Ті зміни, які можна зробити в громадах і розповсюдити між регіонами, згодом будуть відображені і на державному рівні. Наразі у столиці почала свою роботу Київська міська молодіжна рада, яка об'єднала представників з різних категорій молоді. Сподіваюсь вони стануть основою для творення нової молодіжної політики міста. Але їх зусиль буде недостатньо, якщо вся молодь столиці не об'єднається навколо спільної мети – відновлення та розвитку нашого міста», – наголосив Володимир Бондаренко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 6» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЛЕТОН» договору оренди земельної ділянки від 17 жовтня 2005 року № 79-6-00361 (зі змінами) для реконструкції, будівництва, експлуатації і обслуговування складських приміщень та електромонтажного виробництва на вул. Сумській, 3 у Голосіївському районі м. Києва (531005898)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛ ЕСТЕТ ГРУП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Максимовича Михайла, 4 у Голосіївському районі міста Києва (442444619)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МУДРА КЕПІТАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та складських будівель і споруд на просп. Повітряних сил, 64 у Солом’янському районі міста Києва (488442292)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАМК УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на вул. Янтарній, 6 у Святошинському районі міста Києва (374442691)