Володимир Бондаренко: Молодь – нова рушійна сила якісних змін у столиці, яка бореться з новими викликами часу в умовах війни

Tool items

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко обговорив нові виклики в умовах війни зі студентами Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, ліцею-інтернату №23 «Кадетський Корпус» імені Володимира Великого, які прийшли в будівлю Київської міської ради на тематичну зустріч  «Молодь і війна: Виклики часу» у рамках відзначення Міжнародного дня студентів.

Як зазначив Володимир Бондаренко, повномасштабне вторгнення росії та територію України, безумовно, змінило життя кожного з нас, звичні речі ми стали розглядати під новим кутом.

«Молодь є невід'ємною частиною суспільства, і її роль у час війни набула ще більшого значення. Учні, студенти, молоді волонтери та активісти виступають агентами змін, впливаючи на всі процес, які відбуваються на рівні міста та держави загалом. Вчергове сесійна зала Київської міської ради наповнена молоддю. Цікаві питання та відверті відповіді. А попереду, вже зовсім скоро запуск Київської міської молодіжної ради. З таким запалом впевнений, що ми на правильному шляху. Молодь має бути в місцевому самоврядуванні», – наголосив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що молодь в умовах війни знаходить способи спільної дії задля допомоги тим, хто цього найбільше потребує.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Тарана С. В.
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4550/4591 «Про Порядок використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців в умовах воєнного стану» щодо удосконалення процедури надання грошової матеріальної
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до Міської цільової програми забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на 2022 - 2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 14 липня 2022 року № 4889/4930
  • Про надання Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» Святошинського району м. Києва земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі медичного центру на вул. Симиренка, 38 у Святошинському районі міста Києва (660283943)
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПЛАНТУМ» земельної ділянки в оренду для експлуатації, обслуговування та реконструкції будівлі кафе-магазину на вул. Архітектора Вербицького, 36 літ. Б у Дарницькому районі міста Києва (416392104)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РЕНТ-КОМПАНІ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування автозаправної станції на вул. Набережно-Луговій, 8 у Подільському районі міста Києва (485395108)
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000:85:316:0019), яка перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Києва в особі Київської міської ради для будівництва, обслуговування та експлуатації сервісно-складського комплексу за адресою вул.