Володимир Бондаренко: Діалог міської влади з громадою – запорука сталого розвитку Києва

Tool items

Діалог міської влади з громадою – запорука сталого розвитку Києва.

Про це заявив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко під час «Форуму добрих справ», який відбувся у Музеї історії Києва. 

За словами Володимира Бондаренка, потрібно на реальних прикладах розглядати механізм взаємодії муніципалітетів та громадянського суспільства.

«Для кращого результату у галузі розвитку міста міська влада та громада повинні згуртуватися. Ключовими принципами ефективної взаємодії є підвищення рівня доступності органів міського самоврядування, їх відкритість та готовність до діалогу з мешканцями міста, а також залученість громадян до процесів прийняття та реалізації рішень», – підкреслив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови додав, що наразі міська влада підтримує комунікацію з активістами, представниками неурядових організацій, волонтерами та звичайними громадянами з метою розбудови сучасного та комфортного міста для киян та гостей столиці.

Як зазначають організатори, мета форуму – обговорення важливості громадянського активізму. У заході взяли участь представники центральної та міської влади, представники благодійних фондів та організацій, які розвивають громадянське суспільство.

Довідка. «Форум добрих справ» проходить у Києві четвертий рік поспіль. Захід згуртовує волонтерів і активістів, представників благодійних фондів і громадських організацій – усіх, хто забезпечує розвиток громадянського суспільства в Україні. Організатором «Форуму добрих справ» є Інститут розвитку громадського суспільства імені Голди Меїр.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо компенсації виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян з Державного бюджету України з метою недопущення підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу пам’ятки національного значення «Будинок, в якому мешкав видатний авіаконструктор І. Сікорський з родиною» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про затвердження міської цільової програми «Запобігання та протидія домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі на 2022-2024 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо занесення об’єктів культурної спадщини міста Києва до Державного реєстру нерухомих пам’яток України
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АРМО ПЛАЗА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування частини цілісного майнового комплексу (підземного складу) у пров. Косогірному, 3-7 у Шевченківському районі міста Києва (483446397)
  • Про розірвання договорів оренди земельних ділянок від 15 грудня 2003 року № 72-6-00128 та від 29 листопада 2005 року № 72-6-00329, укладених між Київською міською радою та благодійним фондом «СОЛОМ'ЯНКА» (395195881)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЮНІТ СІТІ ФІНАНС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Дорогожицькій, 4 у Шевченківському районі міста Києва (334126380)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЛІЛІЯ-МБ» договору оренди земельної ділянки від 21 липня 2006 року № 78-6-00381 (зі змінами) (648460566
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Житлобудінвест» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування господарчого блоку № 2 в літ. «В» з благоустроєм прилеглої території на вул. Ярославів Вал, 21/28 у Шевченківському районі міста Києва (537439151)