Віталій Кличко зустрівся з Послами Японії та Ірландії в Україні та обговорив подальшу підтримку Києва й України

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко у столичній мерії зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Мацудо Кунінорі та Першим Надзвичайним і Повноважним Послом Ірландії в Україні Тересою Гілі. Та обговорив з дипломатами подальшу підтримку й допомогу Києву та Україні. Про це Віталій Кличко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Мацудо Кунінорі та Першим Надзвичайним і Повноважним Послом Ірландії в Україні Тересою Гілі. Розповів про ситуацію в Києві та Україні, про збитки, завдані російськими ракетними обстрілами об’єктам критичної інфраструктури столиці та житловому фонду. Обговорили також те, яка допомога нам потрібна для якнайшвидшого відновлення. До речі, місто Кіото, що є побратимом Києва, минулого року надало понад 500 тисяч євро на відновлення Києва. А в січні 2023-го ми отримали останні партії гуманітарної допомоги – 3 тисячі ковдр і 60 тисяч хімічних грілок. Пан Посол Мацуда Кунінорі сьогодні особисто передав мерії частину цієї допомоги. А також запевнив, що згодом влада Японії планує передати Києву мобільні системи для очистки води та цистерни для води», – повідомив мер столиці.

Він зазначив, що Посол Ірландії в Україні пані Тереса Гілі висловила впевненість, що Україна обов’язково переможе в війні, розв’язаній росією, та вже невдовзі стане членом ЄС. І зазначила, що для Ірландії є честю допомагати українським біженцям.

Також пані Посол запевнила, що хоч Ірландія і не надає військової допомоги Україні, політично Київ та Україна мають повну підтримку.

«Сподіваюся цей рік принесе Україні перемогу», – наголосила Тереса Гілі.

Віталій Кличко подякував партнерам за допомогу та отримав запрошення відвідати Японію й Ірландію для переговорів з бізнесом та владою про післявоєнну відбудову Києва.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про затвердження плану роботи Київської міської ради на 2023 рік
  • Про реорганізацію Комунального некомерційного підприємства «Міський медичний центр проблем слуху та мовлення «СУВАГ» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про внесення змін та доповнень до рішення Київської міської ради від 4 листопада 2021 року №3135/3176 «Про Регламент Київської міської ради» (із змінами і доповненнями)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо розгляду пропозиції до законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо узгодження законодавства у сфері оренди та приватизації державного та комунального майна»
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (518453267)
  • Про відмову громадянці Дубровій Наталії Володимирівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного садівництва на вул. Садовій 206а, буд. 9 у Дніпровському районі міста Києва (494012054)
  • Про безоплатну передачу Туріну Ігорю Юхимовичу, Туріну Володимиру Юхимовичу земельної ділянки, яка розташована по вул. Федора Максименка, 34 в м. Києві загальною площею 0,2768 га, за нормами ст. 121 ЗК України, з цільовим призначенням для ведення садівництва, для будівництва і обслуговування житлового будинку, для будівництва