Віталій Кличко зустрівся з очільниками Світового Конгресу Українців

Tool items

Україна має докласти всіх зусиль, аби стати членом ЄС та НАТО. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час зустрічі з очільниками Світового Конгресу Українців, що відбулася у Києві. У ній, зокрема, взяли участь Президент Світового Конгресу Українців Павло Ґрод, віце-президент СКУ з операційних питань Зенон Потічний, виконавчий директор СКУ Марія Купріянова, директор Представництва СКУ в Україні Сергій Касянчук та політичний радник Світового Конгресу Українців Тиміш Мартиненко-Кушлянський.

«У мене ніколи не було і немає сумнівів, що майбутнє України – в спільноті демократичних націй. Я ніколи не змінював свого переконання – Україна має бути членом ЄС та НАТО. Російська агресія, якій наша держава протистоїть вже понад сім років, – це ще одне свідчення того, що доцільно і необхідно, аби Україна стала повноправним членом НАТО», – підкреслив Віталій Кличко.

Мер Києва також наголосив, що українська влада має активніше протидіяти пропаганді й інформаційним маніпуляціям з боку російського агресора.

«Пріоритетом державної політики має стати протидія російському «зомбуванню» й маніпуляціям, які, на жаль, мають прояви і всередині нашої країни, і за її межами. Російська Федерація виділяє величезні суми, щоб впливати на свідомість людей. Це дуже небезпечна і потужна зброя, і ми всі маємо докласти зусиль, аби якомога ефективніше і системніше протидіяти таким спробам», – сказав Віталій Кличко.

У відповідь Президент Світового Конгресу Українців Павло Ґрод зазначив, що така протидія є також одним із завдань конгресу.

«Ми мусимо підвищити рівень політичної зрілості громад у багатьох країнах. Так сталося, що українські громади в Північній Америці та Австралії є більш незалежними в цьому контексті і згуртованими. І можуть доносити свою думку до очільників своєї держави. Натомість, деякі громади, наприклад, в Європі досить слабко впливають на суспільну думку щодо України та її перспектив членства в ЄС та НАТО», – сказав Павло Ґрод.

Серед інших завдань СКУ він назвав визнання Голодомору українців у світі, лобіювання інтересів України і донесення правди про історію України і її сьогодення.

«Ми готові надавати підтримку – фахову, фінансову та інформаційну, аби світ відкривав для себе справжню історію нашої держави, а не спотворену нашими ворогами. Але це має відбуватися на рівні держави. Дуже багато етнічних українців, що живуть закордоном, хотіли б долучитися і готові допомагати», – наголосив Павло Ґрод.

На зустрічі мер Києва та очільники Світового Конгресу Українців також обговорили питання залучення іноземних інвестицій в економіку української столиці та можливість залучення фахівців із української діаспори для вирішення багатьох питань – від боротьби з корупцією до реалізації реформ.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.06.2018 № 926/4990 «Про продаж земельної ділянки або права оренди на неї на земельних торгах (аукціоні) для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу для обслуговування автомобілістів на розі Столичного шосе та вул. Лютневої у Голосіївському районі м. Києва» (597949499)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 26.02.2010 № 44/3482 «Про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та експлуатації автомийки на вулиці Крайній, земельна ділянка 1-в у Деснянському районі м. Києва» (354929451)
  • Про продаж земельної ділянки на Оболонській площі, 4 у Оболонському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ОМЕГА5» для експлуатації та обслуговування торговельного павільйону (333860350)
  • Про продаж на земельних торгах земельної ділянки (або права оренди на неї) на вул. Академіка Заболотного, 5-б у Голосіївському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування механізованого гаража (443499434)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Петропавлівській, 2-б у Подільському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ПАВІЛЬЙОН ПЕТРОПАВЛІВСЬКИЙ» для експлуатації та обслуговування будівлі громадського харчування та роздрібної торгівлі (211667647)