Віталій Кличко закликав киян відсвяткувати Великдень вдома у вузькому колі

Tool items

278

Віталій Кличко закликав киян відсвяткувати Великдень вдома у вузькому колі

Мер Києва Віталій Кличко закликав киян відсвяткувати Великдень вдома і не відвідувати місця масового скупчення людей. Про це він заявив під час онлайн прес-конференції.

«Друзі! Скоро велике свято Паски. І я, як мер столиці, дуже хвилююся з якими наслідками воно відбудеться для мешканців міста. Як може вплинути на ситуацію з розповсюдженням коронавірусу в Києві. Я закликаю представників усіх релігійних конфесій дотримуватися обмежень та не проводити заходів з великим скупченням людей. Зокрема, під час святкування Великодня», – сказав Віталій Кличко.

Мер зазначив, що зустрічався з представниками всіх конфесій. І звернувся до них відповідально ставитися до безпеки вірян, дотримуватися обмежень, що запроваджені в місті та країні. 

«Я розумію, що Великдень – велике і світле свято, якого всі очікують. Свято, коли йдуть до церкви.  Коли збираються великим колом близьких, коли ходять у гості. Але зараз ми повинні дотримуватися обмежень! Для того, щоб зупинити поширення інфекції і скоріше пом’якшити, а потім і скасувати ці обмеження. Я розумію, як усім складно і як всі втомилися. Але треба витримати і пройти через цей виклик. Здоровими і без втрат», – наголосив Віталій Кличко.

Також, за словами мера, він звернувся до представників усіх конфесій за можливості проводити служби онлайн. Пояснювати людям, чому коронавірус такий небезпечний.

«І, я сподіваюся що всі дослухаються. Наше завдання – щоб кожен українець, кожен киянин був живий і здоровий. Тому ще раз закликаю всіх відсвяткувати це свято вдома, у вузькому колі найрідніших. Так буде безпечніше!» – підкреслив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо проведення пленарних засідань Київської міської ради та її органів в режимі онлайн
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 4/8174 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження Параметрів громадського бюджету на 2021 рік
  • Про внесення змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки, затвердженою рішенням Київської міської ради від 14 листопада 2019 року № 222/7795
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року № 465/6516 «Про затвердження Міської цільової програми розвитку інформаційно-комунікативної сфери міста Києва на 2019 – 2021 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 456/8029 «Про бюджет міста Києва на 2020 рік»
  • Про деякі питання нарахування орендної плати за користування майном територіальної громади міста Києва, плати за право тимчасового користування місцями, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Києва, для розміщення рекламних засобів, про сплату пайової участі літніх та сезонних майданчиків кафе і ресторанів
  • Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу (609661104)
  • Про відмову громадянину Волосенку Костянтину Сергійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у селищі Биківня у Деснянському районі міста Києва (571301471)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень на вул. Райдужній, 63, 65 у Дніпровському районі міста Києва (430014639)
  • Про передачу громадянці Шибко Людмилі Володимирівні у власність земельної ділянки для ведення колективного садівництва на вул. 5-тій Озерній, будинок 2а у Дарницькому районі міста Києва (458293757)