Віталій Кличко: За 2020 та 5 місяців цього року Департамент фінансового контролю КМДА здійснив 56 аудитів і перевірок на комунальних підприємствах та в структурних підрозділах КМДА

Tool items

За 2020 та 5 місяців цього року Департамент фінансового контролю та аудиту КМДА здійснив 56 аудитів і перевірок у структурних підрозділах КМДА та на комунальних підприємствах. Всі матеріали, де були виявлені порушення, передали до правоохоронних органів. Загалом за кілька останніх років місто здійснило майже 400 таких аудитів. 

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час засідання Колегії КМДА, де заслухали доповідь директорки Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА Оксани Колтик про дотримання фінансово-бюджетної дисципліни підприємствами, установами та організаціями комунальної форми власності міста Києва, які фінансуються за рахунок коштів міського бюджету.

«Тільки що ми почули звіт Департаменту аудиту за минулий рік та за 5 місяців цього року. Як бачимо, здійснили за цей час 56 аудитів у структурних підрозділах КМДА та на комунальних підприємствах міста. Усі матеріали, де були виявлені порушення, передали до правоохоронних органів для відповідного реагування. Зазначу, що за кілька останніх років загалом ми здійснили майже 400 аудитів і перевірок. І робимо їх системно – саме для того, щоб боротися з корупцією і упереджувати її. Далі – справа за правоохоронцями, які мають дати правову оцінку виявленим нами фінансовим порушенням та організаційним недолікам», – підкреслив Віталій Кличко.

Він зауважив, що більшість масових обшуків, які відбуваються протягом останнього місяця, – саме на тих підприємствах, об’єктах та в підрозділах КМДА, матеріали за якими місто передало правоохоронцям. Мер зазначив, що столична влада розраховує на звіт правоохоронних органів, щодо розгляду всіх цих матеріалів.

«Міська влада завжди налаштована на ефективну співпрацю з правоохоронцями. Тому дивно виглядає, коли на маніпуляції та «хайп» перетворюють наші звернення і результати наших перевірок. Де тоді така ж завзятість та інформація, наприклад, щодо «Великого будівництва»?! Чи там нічого не перевіряють? Якщо ми говоримо про справедливість і закон. Повертаючись до інформації, яку ми сьогодні тут заслухали, хочу наголосити керівникам комунальних підприємств та підрозділів КМДА: зверніть увагу на організацію роботи підпорядкованих вам структур. Ще раз підкреслю: покривати ніхто нікого не буде. Матеріали – в правоохоронців. І за результати своєї роботи будете відповідати за законом» – наголосив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про оздоровлення дітей, які проживають в мікрорайоні «Пирогів» у Голосіївському районі м. Києва біля полігону по захороненню твердих побутових відходів (ТПВ) №1 та полігону по захороненню великогабаритних і будівельних відходів (ВБВ) № 6
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про схвалення участі комунального підприємства «Київпастранс» у проекті «Київська міська мобільність»
  • Про зміну найменування комунального некомерційного підприємства «Київський міський центр громадського здоров’я» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про поновлення кооперативу по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів «Кооперативна-2» договору оренди земельної ділянки від 01 березня 2005 року № 75-6-00172 (зі змінами) (320537848)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування спортивної зони на вул. Тростянецькій, 60 у Дарницькому районі міста Києва (672893922)
  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 01 листопада 2017 року № 1173, укладеного між Київською міською радою та Грищенко Світланою Григорівною (354775097)
  • Про передачу громадянці Шульзі Олені Юріївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Підбірному, 12-о у Голосіївському районі міста Києва (322732836)
  • Про надання спеціалізованому водогосподарському комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київводфонд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для експлуатації та обслуговування бюветного комплексу на вул.