Віталій Кличко взяв участь у відкритті фестивалю «Звитяга Нескорених»

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у відкритті фестивалю «Звитяга Нескорених», що відбувається в Києві.

«Для мене велика честь, разом з вами сьогодні дати старт змаганням Нескорених. Я пишаюся, що Київ приймає таку важливу спортивну подію – змагання патріотів, які поклали своє здоров’я в ім’я України. Сильних духом людей, які через біль, виснажливу роботу над собою, крок за кроком ідуть до нових перемог. У кожного з вас – свій подвиг і своя історія. Ви – уособлення сили і мужності. Ви – Нескорені. Я дякую за те, що ви обрали спорт, стали прикладом для всіх українців. Прикладом гідності, стійкості і патріотизму», – сказав Віталій Кличко.

Він зазначив, що міська влада робить все можливе для популяризації спорту в Києві і в Україні. Для створення умов, аби якомога більше людей могли займатися спортом. У столиці  відкривають нові та оновлюють спортивні майданчики і футбольні поля, стадіони, облаштовують зони для активного відпочинку.

Також Віталій Кличко нагадав, що Київ приймає багато престижних міжнародних змагань. – Фінал Ліги Чемпіонів, чемпіонат світу з кікбоксингу, чемпіонат Європи з пляжного футболу – це тільки частина спортивних подій, що за останні роки відбулися в столиці.

«Так, сьогодні, на жаль, ми живемо в інших реаліях. Корективи в більшість планів внесла світова пандемія. Але ми продовжуємо працювати. І наскільки можливо повертати великі події і змагання в наше місто. Дякую вам усім за участь у сьогоднішніх змаганнях. І бажаю миру, сил, успіхів і перемог. Дякую кожному, хто прославляє Україну в спорті. І нехай в чесній боротьбі визначаться ті, хто цієї осені підійме український прапор на Іграх Воїнів в Орландо», – сказав Віталій Кличко.

Цього року в рамках проведення фестивалю «Звитяга Нескорених» відбудеться відбір до Національної збірної команди, яка вперше представить Україну на міжнародних мультиспортивних змаганнях «Warrior Games 2021» («Warrior Games Team Ukraine»), що відбудуться в місті Орландо, штат Флорида, США. До програми ігор входить 12 видів спорту: стрільба з лука, гольф, кульова стрільба, легка атлетика, велоспорт, плавання, веслування на тренажерах, баскетбол на візках, регбі на візках, пауерліфтинг і волейбол сидячи.

Відбір та підготовку збірної України 2021 року здійснює Міністерство ветеранів України спільно з Центром стратегічних комунікацій «СтратКом Україна», Федерацією стронгмену України, БФ «Повернись живим» та підтримки міжурядової робочої групи.

Міська влада підтримує організацію та проведення фестивалю «Звитяга Нескорених» третій рік поспіль і надає фінансову підтримку (1,5 млн грн. щороку).

У 2021 році фестиваль «Звитяга Нескорених» проводять на території Центрального стадіону Деснянського району та ще на кількох спортивних локаціях.

Серед учасників змагань – ветерани та військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Національної поліції, Служби безпеки України. А також – ветерани добровольчих формувань, які отримали поранення, були травмовані чи захворіли внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій АТО/ООС або під час миротворчих операцій за участі України з 1991 року.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо компенсації виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян з Державного бюджету України з метою недопущення підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу пам’ятки національного значення «Будинок, в якому мешкав видатний авіаконструктор І. Сікорський з родиною» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про затвердження міської цільової програми «Запобігання та протидія домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі на 2022-2024 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо занесення об’єктів культурної спадщини міста Києва до Державного реєстру нерухомих пам’яток України
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АРМО ПЛАЗА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування частини цілісного майнового комплексу (підземного складу) у пров. Косогірному, 3-7 у Шевченківському районі міста Києва (483446397)
  • Про розірвання договорів оренди земельних ділянок від 15 грудня 2003 року № 72-6-00128 та від 29 листопада 2005 року № 72-6-00329, укладених між Київською міською радою та благодійним фондом «СОЛОМ'ЯНКА» (395195881)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЮНІТ СІТІ ФІНАНС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Дорогожицькій, 4 у Шевченківському районі міста Києва (334126380)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЛІЛІЯ-МБ» договору оренди земельної ділянки від 21 липня 2006 року № 78-6-00381 (зі змінами) (648460566
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Житлобудінвест» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування господарчого блоку № 2 в літ. «В» з благоустроєм прилеглої території на вул. Ярославів Вал, 21/28 у Шевченківському районі міста Києва (537439151)