Віталій Кличко в Давосі взяв участь у неформальній зустрічі лідерів світової економіки та традиційному заході The Washington Post

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко разом з братом Володимиром взяли участь у неформальній зустрічі лідерів світової економіки «Підготовка до нової геополітичної ери», де, зокрема, обговорювали відновлення миру та порядку, необхідну допомогу Україні.

«Ми закликаємо наших партнерів та друзів посилити підтримку та допомогу Україні невідкладно. Це стосується збільшення поставок сучасної зброї, економічної та фінансової допомоги, ще більш суворих санкцій щодо росії. Я хочу підкреслити, що все треба робити вчасно і в необхідних обсягах. Бо, наприклад, дуже важливо, що в Україну надійдуть потужні комплекси ППО, важке озброєння. Але це відбувається тоді, коли агресор вже знищив так багато об’єктів критичної інфраструктури України, коли точаться такі запеклі бої на Донбасі», – підкреслив Віталій Кличко.

Під час зустрічі Віталій та Володимир Клички поспілкувалися, зокрема, з Президентом Польщі Анджеєм Дудою, міністром закордонних справ Нідерландів Вопке Гукстрою, міністром фінансів Канади Христею Фріланд та іншими політиками.

Про допомогу озброєнням говорив Віталій Кличко і на двосторонній зустрічі з міністром розвитку міжнародної співпраці та торгівлі Швеції Йоханом Форселом. Міністр повідомив, що Швеція планує незабаром передати САУ Archer та протитанкові комплекси NLAW.

Виступив Віталій Кличко і на заході, що традиційно організовує в Давосі американське видання The Washington Post й збирає найвпливовіших американських і світових політиків та представників світового бізнесу. Цього року головною темою зустрічі була війна в Україні та допомога для перемоги України.

«Ми вдячні нашим партнерам за допомогу. Але для нашої перемоги вона повинна бути потужнішою. Україна не має інших варіантів, ніж перемогти. І, хоча битва за наше майбутнє ще триває, ми повинні вже сьогодні думати, якою буде наша країна завтра. Ми розуміємо, наскільки важливо, щоб Україна продовжувала реформи навіть в умовах воєнного стану. І вийшла з війни новою країною – сильною та сучасною. Від цього залежатиме також успіх післявоєнної відбудови та темп просування до членства в ЄС та НАТО, яке підтримує абсолютна більшість українців», – підкреслив Віталій Кличко.

Також брати Клички взяли участь в українському сніданку у Давосі.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про питання оплати праці працівникам закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва в умовах воєнного стану
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної організації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Муніципальна охорона»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021–2025 роки»
  • Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членам їх сімей, членам загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 01 червня 2000 року № 141/862 «Про встановлення звання «Почесний громадянин міста Києва» та заохочувальних відзнак Київського міського голови
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Державного агентства лісових ресурсів України щодо недопущення прийняття проєкту Закону України «Про особливості управління об’єктами державної власності в лісовій галузі та порядок утворення та діяльності спеціалізованого державного лісогосподарського
  • Про надання ОБ'ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ДМИТРІВСЬКА 82» земельної ділянки в постійне користування для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Дмитрівській, 80-82 у Шевченківському районі міста Києва (757881441)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі індивідуального теплового пункту на вул. Щусєва, 12-А у Шевченківському районі міста Києва (462413835)