Віталій Кличко: У столиці вже вакцинували 27 158 людей

Tool items

151

У столиці на сьогодні вакцинували 27 158 людей. Про це мер Києва заявив під час онлайн-брифінгу.

«Що стосується вакцинації. У Києві, як і в інших регіонах країни, триває вакцинація від COVID-19. – Вакциною Covishield, яку надало Міністерство охорони здоров’я. Столиця отримала 42 600  доз препарату. І є першою за кількістю вакцинованих в Україні. У Києві вже вакцинували 27 158 людей», – сказав Віталій Кличко. 

Він зазначив, що більшість із них – медики. Це понад 14 600 осіб. Також щеплення роблять людям похилого віку – кому за 80 років. Їх вакцинували майже 4 тисячі. Киян інших категорій, які першочергово потребують щеплення – майже 460 осіб.  А також вакцинували військовослужбовців в ООС – 1 333 особи. Соціальних працівників та працівників підприємств критичної інфраструктури – майже 1 200 людей.

Мер Києва також зауважив, що вакцинація є добровільною.

«Як ви знаєте, сьогодні великий дефіцит вакцин у світі. Ми, як я вже говорив, ведемо переговори з кількома виробниками вакцин. У першу чергу виробники постачають свою продукцію країнам, які раніше законтрактували вакцини. І відбувається це на державному рівні! Містам же окремо дуже складно вести переговори. Але ми це робимо. – Щоб забезпечити щеплення, в першу чергу, столичних медиків та тих категорій, які найпершими потребують вакцинації», – наголосив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо внесення до Конституційного Суду України конституційного подання про визнання таким, що не відповідає Конституції України пункту 1-1 частини
  • Про затвердження Концепції по ліквідації карантинних бур'янів у місті Києві
  • Про припинення повноважень депутата Київської міської ради Петрівської Л.С.
  • Про затвердження Порядку формування та затвердження списків присяжних районних судів міста Києва
  • Про затвердження Порядку обрання представників громадськості до складу поліцейських комісій територіальних органів поліції міста Києва