Віталій Кличко: У Києві працюють усі школи та садочки

Tool items

463

У Києві сьогодні працюють усі школи та дитсадки. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив сьогодні, 5 березня, під час онлайн-брифінгу.

«На сьогодні в столиці працюють усі школи та дитячі садочки. На карантин зачинені окремі групи чи класи в деяких виховних та навчальних закладах», – сказав Віталій Кличко.

Він повідомив, що на дистанційному навчанні перебувають 427 класів у 165 школах столиці.

«Усього хворих на коронавірус школярів у Києві – 457. Також хворіють 217 педагогів. У дитячих садочках, через виявлені випадки вірусу, тимчасово закриті 87 груп у 68 садках. Наповненість дітей у садочках – майже 60 відсотків», – сказав Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо внесення до Конституційного Суду України конституційного подання про визнання таким, що не відповідає Конституції України пункту 1-1 частини
  • Про затвердження Концепції по ліквідації карантинних бур'янів у місті Києві
  • Про припинення повноважень депутата Київської міської ради Петрівської Л.С.
  • Про затвердження Порядку формування та затвердження списків присяжних районних судів міста Києва
  • Про затвердження Порядку обрання представників громадськості до складу поліцейських комісій територіальних органів поліції міста Києва