Віталій Кличко у другу річницю звільнення Київщини від російських окупантів вручив відзнаки від столиці військовим-добровольцям, які захищали Київ та область

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко у столичній мерії у другу річницю звільнення Київщини від російських окупантів вручив відзнаки від столиці військовим 23-го Окремого стрілецького батальйона, які захищали Київ та область. Медалі «Честь. Слава. Держава» отримали 45 бійців.

«Ваш батальйон був створений у 2015-му для оборони столиці. Вранці 24 лютого 2022 року до його лав стали добровольці. Вже 28 лютого ви отримали своє перше бойове розпорядження по обороні Києва. Далі були Дмитрівка, Забуччя, західні околиці Ірпеня. Нині батальйон захищає Україну на Донбасі. Мар’їнка, Новомихайлівка, Павлівка, Золота Нива, Торське, Лиманський напрямок – все це бойовий шлях 23 Окремого стрілецького батальйону. І він триває, бо триває кривава війна за існування нашої країни», – зазначив Віталій Кличко.

Він нагадав, що військові дії на Київщині тривали понад місяць. Ворог стояв буквально впритул до столиці.

«15 територіальних громад Вишгородського, Бучанського та Броварського районів опинилися під окупацією – це 270 населених пунктів. За даними Нацполіції, за той час окупанти вбили майже 1 400 мирних мешканців Київщини. Зокрема, 38 дітей. 280 людей досі вважаються зниклими безвісти. А Буча стала для всього світу страшним свідченням звірств і варварства російського агресора. Звільнення Київщини показало, що Україна здатна битися за свою волю. Вигравши битву за Київ, ми дали зрозуміти всім, що виграємо битву за Україну – незалежну демократичну державу. Слава Україні та її Героям!» – наголосив Віталій Кличко.

Мер Києва подякував всім бійцям за сміливість і відвагу. Пам’ять полеглих Героїв вшанували хвилиною мовчання.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 6» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЛЕТОН» договору оренди земельної ділянки від 17 жовтня 2005 року № 79-6-00361 (зі змінами) для реконструкції, будівництва, експлуатації і обслуговування складських приміщень та електромонтажного виробництва на вул. Сумській, 3 у Голосіївському районі м. Києва (531005898)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛ ЕСТЕТ ГРУП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Максимовича Михайла, 4 у Голосіївському районі міста Києва (442444619)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МУДРА КЕПІТАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та складських будівель і споруд на просп. Повітряних сил, 64 у Солом’янському районі міста Києва (488442292)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАМК УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на вул. Янтарній, 6 у Святошинському районі міста Києва (374442691)