Віталій Кличко разом з представниками дипломатичних місій, акредитованих в Україні, відкрив на Михайлівській площі фотовиставку «Київ. Незламне серце Європи»

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко з нагоди Дня Європи та напередодні Дня Києва, разом з послами різних країн, відкрив на Михайлівській площі фотовиставку «Київ. Незламне серце Європи». Виставка демонструє, що Київ, як серце України, є головним форпостом боротьби за незалежність у війні з росією, а Україна стоїть на захисті всієї Європи.

«У центрі Європи росія чинить злочини проти людяності, буквально стирає з землі міста і селища, вбиває і катує українців, чинить геноцид українського народу. І світ повинен бачити і розуміти, що тут відбувається. Я на всіх майданчиках, на всіх міжнародних зустрічах доношу правду про події в Україні, про нашу боротьбу і виклики, які нам доводиться долати. Також ми робимо, зокрема, такі виставки, як ми з вами оглянули. Ця фотовиставка про незламність Києва була показана в Чехії, Словенії, Мексиці, Німеччині, Польщі, Канаді, Угорщині. Влітку її побачать у Парижі», – зазначив Віталій Кличко.

Під час неформального спілкування мер Києва подякував очільникам та представникам дипломатичного корпусу за допомогу та підтримку України в боротьбі з російською навалою. Та висловив надію на подальшу допомогу світового співтовариства.

Концепцією фоторобіт виставки «Київ. Незламне серце Європи» основна увага приділяється не тільки руйнуванням у Києві та Київській області, а нескореності українців та продовженню життя навіть у страшних умовах війни. Експозиція нараховує 34 світлини. Виставку можна відвідати на Михайлівській площі до 18 червня.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутатки Київської міської ради Букало О. Ю.
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.04.2022 № 4571/4612 «Про особливості перейменування об'єктів міського підпорядкування, назви яких пов'язані з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами), на період дії воєнного стану в Україні»
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Берковецькій, 6 у Святошинському районі м. Києва ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕПІЦЕНТР Н» для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку (597211277)
  • Про внесення доповнень до рішення Київської міської ради від 23.03.2023 № 6263/6304 «Про деякі питання побратимської співпраці міста Києва з іноземними містами»
  • Про затвердження Міської Концепції ствердження української мови в усіх сферах суспільного життя міста Києва на 2023-2025 роки