Віталій Кличко разом з представниками дипломатичних місій, акредитованих в Україні, відкрив на Михайлівській площі фотовиставку «Київ. Незламне серце Європи»

Tool items

Мер Києва Віталій Кличко з нагоди Дня Європи та напередодні Дня Києва, разом з послами різних країн, відкрив на Михайлівській площі фотовиставку «Київ. Незламне серце Європи». Виставка демонструє, що Київ, як серце України, є головним форпостом боротьби за незалежність у війні з росією, а Україна стоїть на захисті всієї Європи.

«У центрі Європи росія чинить злочини проти людяності, буквально стирає з землі міста і селища, вбиває і катує українців, чинить геноцид українського народу. І світ повинен бачити і розуміти, що тут відбувається. Я на всіх майданчиках, на всіх міжнародних зустрічах доношу правду про події в Україні, про нашу боротьбу і виклики, які нам доводиться долати. Також ми робимо, зокрема, такі виставки, як ми з вами оглянули. Ця фотовиставка про незламність Києва була показана в Чехії, Словенії, Мексиці, Німеччині, Польщі, Канаді, Угорщині. Влітку її побачать у Парижі», – зазначив Віталій Кличко.

Під час неформального спілкування мер Києва подякував очільникам та представникам дипломатичного корпусу за допомогу та підтримку України в боротьбі з російською навалою. Та висловив надію на подальшу допомогу світового співтовариства.

Концепцією фоторобіт виставки «Київ. Незламне серце Європи» основна увага приділяється не тільки руйнуванням у Києві та Київській області, а нескореності українців та продовженню життя навіть у страшних умовах війни. Експозиція нараховує 34 світлини. Виставку можна відвідати на Михайлівській площі до 18 червня.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету міністрів України та Міністерства оборони України щодо збільшення обсягів бронювання військовозобов’язаних працівників КАРС «Київська служба порятунку»
  • Про затвердження змін до Порядку часткового відшкодування вартості незалежних джерел електричної енергії, які придбані об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельними кооперативами, обслуговуючими кооперативами, юридичними особами, основний вид діяльності яких 81.10 «Комплексне обслуговування об'єктів», та
  • Про внесення змін до міської цільової програми «Підтримка та розвиток галузі охорони здоров’я столиці» на 2024–2025 роки
  • Про внесення змін до міської цільової програми «Громадське здоров'я» на 2022 - 2025 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30.05.2024 № 471/8437 «Про питання надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктам малого та середнього підприємництва у місті Києві в умовах воєнного стану»
  • Про передачу громадянці Рогозі Наталії Петрівні земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови на вул. Луценка Дмитра, 16 у Голосіївському районі міста Києва (711294446)
  • Про відмову громадянці Касьяненко Любові Анатоліївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Жулянській, 1-б у Голосіївському районі міста Києва (413018582)
  • Про передачу громадянці Борис Ользі Галактіонівні у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Вишневій, 26 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (555627503)
  • Про передачу громадянину Полякову Станіславу Олеговичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Вишневій, 24 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (602722741)
  • Про надання Київському столичному університету імені Бориса Грінченка згоди на списання майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва