Віталій Кличко: Київ отримав 4 потужних генератори для роботи котелень та потреб військових. Сьогодні один генератор місто передало нашим захисникам

Tool items

Російські варвари продовжують цілитись в критичну інфраструктуру країни і не припиняють обстрілів енергооб’єктів. Столична влада робить все для того, щоб зміцнити теплоенергетичний комплекс на випадок надзвичайних ситуацій. Триває співпраця Києва з іноземними партнерами, які допомагають технічно, економічно та гуманітарно. Нову допомогу столиця отримала, зокрема, від благодійного фонду «Міжнародна асоціація підтримки України», який передав місту 4 дизельних генератори потужністю 400 кВт для забезпечення роботи котелень та потреб військових. Сьогодні один із нових генераторів мер столиці Віталій Кличко передав українським захисникам – одній із військових частин.

«Три із отриманих від фонду генераторів ми вже передали КП «Київтеплоенерго». Їх встановили в Голосіївському районі. А один генератор сьогодні передаємо у військову частину. Загальна вартість цих генераторів – близько 400 тисяч євро», – сказав мер столиці.

Він зазначив, що котельні, яким нещодавно передали три генератори від благодійного фонду, обслуговують понад сто будівель. Із них 70 – це житлові будинки, два дитячих садки та школа.

Командир 101 окремої бригади Сергій Чернецький у свою чергу подякував меру столиці Віталію Кличку та благодійному фонду «Міжнародна асоціація підтримки України» за допомогу військовим у цей складний час.

Нагадаємо, від міжнародних партнерів столиця отримала кілька сотень генераторів різної потужності. Ними оснащені понад 60 котельних міста. Закуповує Київ і мобільні котельні. Нещодавно придбали 12 таких пересувних котелень, які отримало комунальне підприємство «Київтеплоенерго». У процесі виробництва ще понад 10 мобільних котелень для столиці. У випадку відсутності теплопостачання, вони можуть бути оперативно розміщені у закладах соціальної сфери – лікарнях, школах, дитсадках.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до таблиці № 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до Порядку організації та проведення недержавних масових заходів релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру в місті Києві
  • Про скасування рішення Київської міської ради від 9 лютого 2023 року № 5977/6018 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 786/786 "Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб'єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві" (зі змінами і
  • Про поділ земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0033 на вул. Мрії, 12-Є у Шевченківському районі міста Києва і зміну цільового призначення земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0061 та її передачу в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ «ДІМ СЕРВІС 1» для будівництва,
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 09.02.2023 № 5935/5976 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»