Вхід на фестиваль «Atlas Weekend» 5 та 6 липня вільний

Tool items

Музичний фестиваль «Atlas Weekend Friends Edition» в оновленому форматі триватиме з 5 по 11 липня на території Національного комплексу «Експоцентр України» в Києві. Відповідну ініціативу товариства з обмеженою відповідальністю «Твій найкращий фестиваль» підтримала Київська міська державна адміністрація.

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації, депутат Київської міської ради Валентин Мондриївський.

«Фестиваль відбудеться з обмеженою кількістю відвідувачів для уникнення натовпу та дотримання чинних карантинних обмежень під час масових заходів. Також організатори прийняли найбільш вдале рішення в даних умовах та перенесли виступи закордонних артистів на 2022 рік, а цьогоріч влаштувати локальне музичне свято для всіх, хто сумує за атмосферою улюбленого фесту», – розповів Валентин Мондриївський.

За його словами, цього року 5 та 6 липня для відвідувачів зробили вільний вхід на «Atlas Weekend Friends Edition» за умови попередньої реєстрації та наявності безкоштовного квитка, який можна придбати за посиланням. У ці два дні у програмі передбачено однаковий лайнап. 

Також Валентин Мондриївський зазначив, що проєкт реалізується спільно з Департаментом молоді та спорту Київської міської державної адміністрації. Повний розклад усіх фестивальних виступів – за посиланням

Організатори обіцяють забезпечити дотримання чинних карантинних обмежень. А також подбати про встановлення туалетних модульних кабін, додаткових урн, контейнерів для збору побутових відходів, окремих контейнерів для використаних засобів індивідуального захисту для їхньої подальшої утилізації, своєчасне вивезення сміття й прибирання території, дезінфекцію поверхонь, з якими контактуватимуть учасники.

Для запобігання надзвичайним ситуаціям Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві має забезпечити чергування пожежно-рятувальної техніки. Департаменту охорони здоров’я доручено забезпечити чергування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про організаційні заходи щодо збереження об’єктів ХІХ-ХХ століття (історичних будівель) на території міста Києва, яким може загрожувати знищення або пошкодження
  • Про внесення змін до переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРП МЕДІА ГРУП" та ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РРП ГРУП" в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування існуючих будівель на вул. Козелецькій,24-ж у Солом'янському районі міста Києва (534539758)
  • Про створення центрів раннього втручання у місті Києві
  • Про розробку та затвердження Порядку супроводу під час інклюзивного навчання у місті Києві
  • Про відмову у наданні дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам у приватну власність у Деснянському районі міста Києва (558201615)
  • Про відмову у наданні дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам у приватну власність у Деснянському та Дарницькому районах міста Києва (721845014)
  • Про відмову у наданні дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам у приватну власність у Дарницькому районі міста Києва (797449016)
  • Про відмову громадянці Терещенко Оксані Василівні в передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Черешневому, 4-а у Голосіївському районі міста Києва (488389136)
  • Про відмову громадянці Горловій Світлані Василівні в передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Черешневому, 4-б у Голосіївському районі міста Києва (734364386)