Валентин Мондриївський: Київський театр запрошує підлітків до школи драматургії

Tool items

У київському Театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра запустили новий проєкт – театральну лабораторію для підлітків, які хочуть навчитися писати п’єси і не тільки.

Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Під час осінніх шкільних канікул у київському театрі навчатимуть драматургії дітей віком від 12 до 17 років. Учасники створюватимуть п'єси, відвідуватимуть вистави та воркшопи, братимуть участь у тренінгах та працюватимуть з провідними театральними фахівцями. Долучитися до проєкту може кожен, заповнивши заявку до 10 жовтня», – розповів Валентин Мондриївський.

За його словами, навчання безоплатне та триватиме з 24 по 31 жовтня – на осінніх шкільних канікулах. Заняття проходитимуть в Театрі драми і комедії на лівому березі Дніпра за адресою Броварський проспкт, 25 (метро Лівобережна).

«Проєкт – ще одна можливість для столичної молоді проявити себе, розвинути свої таланти та зануритися у світ театру. Однозначно підтримуємо такі ініціативи та разом з Департаментом культури і далі сприяти створенню подібних проєктів», – зазначив Валентин Мондриївський.

Він додав, що проєкт створений в рамках нового напрямку театру – театру для підлітків. А протягом року відбуватимуться театральні табори для підлітків.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ДЕРЖАВНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ «КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації будівель і споруд закладу освіти на вул. Чистяківській, 24 у Святошинському районі міста Києва (343983059)
  • Про звернення Київської міської ради до голів депутатських фракцій та груп у Верховній Раді України, Президента України та Офісу Генерального прокурора щодо недопущення здійснення політичного переслідування лідера опозиції, п’ятого президента України
  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «УКРТЕЛЕКОМ» в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі опорно-підсилювальної станції військового містечка на вул. Пулюя Івана, 1В у Солом’янському районі міста Києва (334151505)
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії у Голосіївському районі міста Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту у пров. Межовому, 5-А у Подільському районі міста Києва (723367419)