В. Прокопів ініціюватиме створення ТКК щодо розслідування обвалу Шулявського шляхопроводу

Вулиця Воздвиженська

Tool items

3809

В. Прокопів ініціюватиме створення ТКК щодо розслідування  обвалу Шулявського шляхопроводу

На найближчому пленарному засіданні, яке відбудеться 2 березня 2017 року заступник міського голови — секретар Київради ініціюватиме створення тимчасової контрольної комісії щодо з'ясування об'єктивних фактів обвалу зовнішньої конструкції пішохідної частини Шулявського шляхопроводу. Долучитися до неї зможуть депутати з усіх фракцій Київради. 

«Мета тимчасової контрольної комісії, яку ми хочемо створити у Київраді, — розслідувати ситуацію та знайти тих, хто насправді проводив обслуговування мосту і хто за це відповідає. Обвал естакади — це безпрецедентний випадок, який міг забрати життя багатьох людей. Тому ми також маємо напрацювати механізми, які б унеможливлювали в столиці подібні випадки”, — наголосив секретар Київради Володимир Прокопів.

Як зазначив заступник голови КМДА Ілля Сагайдак, балансоутримувачем Шулявського шляхопроводу є КП “Київавтодор”, яке не виконало належним чином свої зобов'язання щодо утримання майна в належному стані. Також відповідальність має лягти на підтриємство, що так і не виконало реконструкцію мосту.

“Відповідно до розпорядження КМДА, було визначено замовника реконструкції естакади —  КП “Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд міста Києва”. Проте жодних дій щодо обстеження стану та визначення техніко-економічного обґрунтування необхідності реконструкції комунальне підприємство не здійснило. Бюджетного запиту щодо виділення коштів на проведення робіт Шулявського шляхопроводу також не подавало”, —  розповів Ілля Сагайдак. 

Також ТКК, за необхідності, може звернутися до правоохоронних органів щодо визначення та покарання відповідальних осіб за реконструкцію та утримання Шулявського шляхопроводу.

“З огляду на всі ці обставини, і тільки після висновків ТКК, будемо рекомендувати міському голові приймати рішення щодо звільнення і покарання відповідальних чиновників”, — зазначив голова постійної комісії Київради з питань транспорту, зв'язку та реклами Олексій Окопний. 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо удосконалення форми та змісту посвідчень депутатів місцевих рад та внесення змін до Положення про помічника- консультанта, депутата Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 13 липня 2006 року №28/28
  • Про присвоєння назви скверу у Шевченківському районі міста Києва
  • Про оздоровлення дітей територіальних громад сіл Київської області, на території яких розміщенні об’єкти міста Києва
  • Про створення комунального некомерційного підприємства «Київський міський дитячий кардіологічний центр» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про посилення відповідальності за пошкодження майна
  • Про порядок реалізації Київською міською радою і визначеними нею органами повноважень у сфері оренди
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 року №92/9171 Про оголошення ландшафтним заказником місцевого значення«Троєщинські луки»
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень загального користування між будинками №№ 22, 24 на вул. Академіка
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 233/8403 «Про затвердження списку присяжних Солом’янського районного суду міста Києва»