В Оболонському районі змінено типи та найменування чотирьох закладів освіти

Tool items

В Оболонському районі змінено типи та найменування чотирьох закладів освіти на спеціальні школи та навчально-реабілітаційні центри.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 17 лютого, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 93 депутати.

За словами голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Кирила Фесика, зміни типів та найменувань комунальних закладів дошкільної освіти проводять згідно з вимогами Закону України «Про повну загальну середню освіту».

«Наразі санаторні та спеціальні школи-інтернати в повному обсязі забезпечують навчання, виховання, корекцію, лікування та реабілітацію дітей з особливими освітніми потребами, які потребують тривалого лікування, корекції та реабілітації. Після зміни типів та найменування заклади освіти матимуть усі можливості задля здобуття дітьми з особливими освітніми потребами, зумовленими складними порушеннями розвитку, початкової та базової середньої освіти з урахуванням особливостей їх психофізичного розвитку та стану здоров’я. З школярами будуть проводити корекційно-розвиткову роботу, надаватимуть реабілітаційні послуги згідно з індивідуальною програмою реабілітації дитини з інвалідністю», – зазначив Кирило Фесик.

Так, згідно з рішенням, змінено типи та найменування закладів освіти, які належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва:
– спеціальної школи-інтернату І-ІІІ ступенів №4 на спеціальну школу №4;
– санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів №21 на навчально-реабілітаційний центр №21;
– санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів №22 на навчально-реабілітаційний центр №22;
– спеціальної школи-інтернату І ступеня №25 на спеціальну школу №25.

Голова Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації додав, що дане рішення Київської міської ради не потребує додаткових витрат з бюджету міста Києва.

Довідка. Спеціальна школа – заклад загальної середньої освіти для осіб з особливими освітніми потребами, зумовленими порушеннями інтелектуального розвитку, фізичними або сенсорними порушеннями. Навчально-реабілітаційний центр – заклад загальної середньої освіти для осіб з особливими освітніми потребами, зумовленими складними порушеннями розвитку.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про встановлення відзнаки за сприяння обороні Києва
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної власності територіальної громади Жванецької сільської ради Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
  • Про безоплатну передачу у державну власність майна комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 16.12.2021 № 4007/4048 «Про деякі питання проїзду окремих категорій осіб у місті Києві»
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки у постійне користування для цілей підрозділів 09.01 – 09.02, 09.04 – 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталу 75:902 (Київське лісництво, квартал 37) у Святошинському районі міста Києва (784884417)
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки у постійне користування для цілей підрозділів 09.01 – 09.02, 09.04 – 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталу 75:910 (Київське лісництво, квартал 51) у Святошинському районі міста Києва (526841699)
  • Про надання комунальному підприємству «Святошинське лісопаркове господарство» земельної ділянки у постійне користування для цілей підрозділів 09.01 – 09.02, 09.04 – 09.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду на території кварталу 75:901 (Київське лісництво, квартал 36) у Святошинському районі міста Києва (314185214)
  • Про зміну цільового призначення земельної ділянки, яка перебуває у власності ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АРКО КАПІТАЛ», для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об'єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури у пров. Татарському, 2 у Шевченківському районі міста Києва (239068461)
  • Про надання УПРАВЛІННЮ ОСВІТИ ДАРНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд дошкільного навчального закладу (дитячого садку) № 445 Дарницького району м. Києва на вул. Чавдар Єлизавети, 10 у Дарницькому районі міста Києва (239324818)