У зимовому пташнику Київського зоопарку мешкають врятовані папуги жако

Tool items

За час повномасштабної війни Київський зоопарк врятував та прихистив понад 400 птахів, ссавців та рептилій.

Як повідомили в Київському зоопарку, деяких тварин було евакуйовано з зон бойових дій, деяких залишили люди, не маючи можливості утримувати свого улюбленця далі, а деяких просто знайшли на вулиці та принесли до зоопарку, а також є тварини, які були врятовані із рук безвідповідальних власників.

«Зокрема на території зоопарку мешкають папуги жако, які були врятовані навесні 2022 року. Сімох переляканих птахів до нас привезли співробітники поліції. Здоров'я папуг залежить від умов їх утримання. Часто недотримання гігієни, температурного режиму та неправильне харчування може стати причиною хвороби та передчасної загибелі птаха. Пернаті, як правило, мають хороший імунітет, але навіть здорового птаха при недобросовісному відношенні можна занапастити. На щастя, нашим ветеринарам та орнітологам вдалося їх вилікувати та реабілітувати. І папуги нарешті відчули себе в безпеці у своїй новій хатинці, турботливо змайстрованій нашими співробітниками власноруч. Після тривалого карантину врятовані жако зустрічають відвідувачів у зимовому пташнику. Це досить великі птахи, які виростають до 30-35 сантиметрів, і живуть до 50 років», – розповіли в Київському зоопарку.

У Київському зоопарку додали, що навесні, коли температура повітря стане комфортною для цих тропічних птахів, їх планують переселити до великого вуличного вольєру, де папуги зможуть насолоджуватися теплим сонечком, свіжим повітрям та навколишньою зеленню.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про затвердження плану роботи Київської міської ради на 2023 рік
  • Про реорганізацію Комунального некомерційного підприємства «Міський медичний центр проблем слуху та мовлення «СУВАГ» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про внесення змін та доповнень до рішення Київської міської ради від 4 листопада 2021 року №3135/3176 «Про Регламент Київської міської ради» (із змінами і доповненнями)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо розгляду пропозиції до законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо узгодження законодавства у сфері оренди та приватизації державного та комунального майна»
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (518453267)
  • Про відмову громадянці Дубровій Наталії Володимирівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного садівництва на вул. Садовій 206а, буд. 9 у Дніпровському районі міста Києва (494012054)
  • Про безоплатну передачу Туріну Ігорю Юхимовичу, Туріну Володимиру Юхимовичу земельної ділянки, яка розташована по вул. Федора Максименка, 34 в м. Києві загальною площею 0,2768 га, за нормами ст. 121 ЗК України, з цільовим призначенням для ведення садівництва, для будівництва і обслуговування житлового будинку, для будівництва