У жовтні у книгарні «Сяйво книги» відбудеться серія безкоштовних лекцій «Як зрозуміти англійську»

Tool items

У жовтні в найстарішій книгарні Києва «Сяйво книги» (вул. Велика Васильківська, 6) відбудеться серія безкоштовних лекцій «Як зрозуміти англійську». Вони розраховані на тих, хто намагається вивчити цю іноземну мову, але не може подолати мовний бар’єр.

Як повідомляє КП «Міський магазин», лекції проводитиме сертифікована викладачка TESOL (Teaching English Speakers of Other Languages) Віра Кравченко. Вона навчає людей іноземної вже більше 5 років, зокрема був такий досвід у Китаї та В’єтнамі.

Розклад лекцій:

1 жовтня о 18:30 – «Як здолати лінь, щоб вивчити англійську». Ви дізнаєтеся основні причини, чому так складно знайти час на англійську мову, навіть коли дуже треба; як почати вивчати іноземну, а не прокрастинувати, і де знайти ресурс, щоб із задоволенням навчатися.

15 жовтня о 18:30 – «Як заговорити англійською». Під час лекції буде розкрито питання, чому важлива граматика, як подолати мовний бар’єр та вивести англійську на автоматичний рівень, щоб говорити, не замислюючись.

29 жовтня о 18:30 – «Як зрозуміти англійські часи». Під час цієї зустрічі ви збагнете, навіщо в англійській 12 часів, чому вам не треба знати їх всі та що важливо переосмислити і запам’ятати.

Лекції не мають вікових обмежень.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Тарана С. В.
  • Про затвердження Міської цільової програми поводження з тваринами в місті Києві на 2024-2025 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4550/4591 «Про Порядок використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців в умовах воєнного стану» щодо удосконалення процедури надання грошової матеріальної
  • Про внесення змін до Положення про щорічні стипендії видатним діячам культури і мистецтва м. Києва та Положення про довічні стипендії видатним діячам культури і мистецтва м. Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 05.10.2023 № 7121/7162
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про надання РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «МІСІОНЕРСЬКИЙ ЕВАНГЕЛІЗАЦІЙНО-БЛАГОДІЙНИЙ ЦЕНТР ОБ'ЄДНАННЯ ХРИСТИЯНСЬКИХ ЦЕРКОВ УКРАЇНИ «СЛОВО ЖИТТЯ» земельної ділянки в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування міжконфесійного храму «Мир, любов та єдність» на вул. Ломаківській, 66-70 у Печерському районі міста Києва (
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради
  • Про надання Комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» Святошинського району м. Києва земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі медичного центру на вул. Симиренка, 38 у Святошинському районі міста Києва (660283943)
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПЛАНТУМ» земельної ділянки в оренду для експлуатації, обслуговування та реконструкції будівлі кафе-магазину на вул. Архітектора Вербицького, 36 літ. Б у Дарницькому районі міста Києва (416392104)