У столиці з'явиться нова автостанція “Теремки”

Київрада підтримала створення дітсадка у Шевченківському районі Києва

Tool items

2452

У столиці з'явиться нова автостанція “Теремки”

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської депутати прийняли рішення про відкриття автостанції “Теремки” на Кільцевій дорозі, 1-Л.

Відкриття автостанції “Теремки” буде більш зручним як для пасажирів, так і для водіїв, адже допоможе розвантажити транспортну інфраструктуру міста та звільнить центр столиці від заторів за участі перевізників. Окрім того, автостанція на околиці Києва сприятиме зменшенню екологічного забруднення міста, розвантаженню доріг у столиці та попередженню виникнення дорожньо-транспортних пригод.

Окрім того, місто отримає ще й значні кошти до бюджету, підрахували в Департаменті транспортної інфраструктури виконавчого органу Київради (КМДА).

“Автостанція “Теремки” знаходитиметься у приватній власності. Така схема для міста більш вигідна — ми не будемо витрачати кошти на облаштування автовокзалу та оплату праці персоналу. Натомість одразу отримаємо 57 млн грн пайової участі. Також, за моїми підрахунками, щорічно до бюджету міста надходитиме близько 200 тис. грн у вигляді податків на цю землю та податків на підприємницьку діяльність. Крім того, даний проект забезпечить організацію послуг автостанцій в залежності від реальних потреб перевізників та пасажирів”, – говорить директор Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Майзель.

Також сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати скасували рішення від 9 грудня 2014 року №549/549 “Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва автовокзалу з об'єктами обслуговування”. Відповідне рішення скасоване як нереалізоване. Автовокзал з об'єктами обслуговування фактично не був переданий до комунальної власності територіальної громади столиці, акти приймання-передачі на виконання на виконання розпорядження не оформлені та не підписані, відповідне майно за КП “Київпастранс” не закріплено. Таким чином автовокзал “Теремки” знаходитиметься у приватній власності.

Планується, що автостанція “Теремки” буде найсучаснішою в столиці. Її будували із залученням міжнародних експертів та використовували лише передові технології. До того ж, для зручності пасажирів, планується, що від «Теремків» курсуватиме безкоштовний автобус до метро.

На автостанції передбачається 20 платформ прибуття/відправлення. Пропускна спроможність автостанції становитиме 8500 пасажирів на добу, кількість запланованих рейсів — 213.

За відповідне рішення проголосували 64 депутати.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 233/8403 «Про затвердження списку присяжних Солом’янського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про затвердження списку присяжних Дніпровського районного суду міста Києва
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 3/8173 «Про затвердження списку присяжних Оболонського районного суду міста Києва»