У столиці змінено типи та найменування семи закладів освіти

Tool items

У столиці змінено типи та найменування семи закладів освіти.

Такі рішення були прийняті сьогодні, 08 грудня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ більшістю депутатів. 

Як зазначив заступник голови Київської міської державної адміністрації, депутат Київської міської ради Валентин Мондриївський, зміна типів та найменувань закладів освіти забезпечить право мешканців здобувати освіту в мікрорайоні за місцем їх проживання.

«У зв’язку з інтенсивним введенням житлового будівництва протягом останніх років у столиці спостерігалось значне зростання кількості дітей. Необхідно забезпечити доступність до закладів освіти, а також створити комфортні умови для навчання школярів. Трансформація навчальних закладів здійснюється з урахуванням матеріально-технічної бази, кадрового потенціалу, результатів зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингових досліджень відповідно до типу, профілю та спеціалізації закладів освіти, моніторингу мережі класів та їх наповнюваності, контингенту діточок дошкільного та шкільного віку, які зареєстровані та проживають на територіях обслуговування, закріплених за закладами освіти», – розповів Валентин Мондриївський.

У столиці змінено тип та найменування деяких закладів освіти, а саме:

Дарницький район:
середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №62 - гімназія №62 Дарницького району м. Києва. У складі гімназії буде функціонувати структурний підрозділ - початкова школа.

Голосіївський район:
спеціалізована школа I–III ступенів з поглибленим вивченням української мови тa літератури №87 імені О. П. Довженка – гімназія №87 міста Києва. У складі гімназії буде функціонувати структурний підрозділ – початкова школа;

школа I–III ступенів №150 міста Києва – гімназія №150 міста Києва. У складі гімназії буде функціонувати структурний підрозділ – початкова школа;

школа I–III ступенів №236 міста Києва – гімназія №236 міста Києва. У складі гімназії буде функціонувати структурний підрозділ – початкова школа;

спеціалізована школа І–ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури №260 міста Києва – гімназія №260 міста Києва. У складі гімназії буде функціонувати структурний підрозділ – початкова школа;

навчально–виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад «Барвінок» – початкова школа «Барвінок». У складі школи буде функціонувати дошкільний підрозділ.

Дніпровський район:
спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іспанської мови – суспільно-гуманітарна гімназія №176 імені Мігеля де Сервантеса Сааведри – ліцей №176 імені Мігеля де Сервантеса Сааведри.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 6» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЛЕТОН» договору оренди земельної ділянки від 17 жовтня 2005 року № 79-6-00361 (зі змінами) для реконструкції, будівництва, експлуатації і обслуговування складських приміщень та електромонтажного виробництва на вул. Сумській, 3 у Голосіївському районі м. Києва (531005898)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛ ЕСТЕТ ГРУП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Максимовича Михайла, 4 у Голосіївському районі міста Києва (442444619)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МУДРА КЕПІТАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та складських будівель і споруд на просп. Повітряних сил, 64 у Солом’янському районі міста Києва (488442292)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАМК УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на вул. Янтарній, 6 у Святошинському районі міста Києва (374442691)