У столиці збільшили кількість суб'єктів малого та середнього підприємництва, які можуть отримати фінансово-кредитну підтримку

Tool items

У Київській міській раді внесли зміни до Положення про фінансово-кредитну підтримку суб'єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 25 травня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання 74 депутатами.

Як зазначив директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА Володимир Костіков, положення визначає механізм надання фінансово-кредитної підтримки суб'єктам малого та середнього підприємництва міста Києва шляхом часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами.

«Це сприятиме розвитку малого та середнього підприємництва, а також створення нових робочих місць та збільшенню надходжень до бюджету міста Києва. Метою рішення є збільшення кількості суб'єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві, які матимуть змогу отримати фінансово-кредитну підтримку.  А також унеможливлення отримання цієї підтримки суб'єктами бізнесу, які пов'язані з державою-агресором. Передбачено зменшення фінансового навантаження на столичних підприємців на час дії воєнного стану та протягом 90 календарних днів після його припинення або скасування, а саме компенсувати 99% від суми відсотків за кредитним договором, які фактично сплачені позичальником за звітний період», – наголосив Володимир Костіков.

Директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА додав, що важливо підтримувати представників малого та середнього бізнесу, які в умовах війни продовжують працювати та виплачувати заробітні плати своїм працівникам.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутатки Київської міської ради Букало О. Ю.
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15.04.2022 № 4571/4612 «Про особливості перейменування об'єктів міського підпорядкування, назви яких пов'язані з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами), на період дії воєнного стану в Україні»
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Берковецькій, 6 у Святошинському районі м. Києва ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕПІЦЕНТР Н» для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку (597211277)
  • Про внесення доповнень до рішення Київської міської ради від 23.03.2023 № 6263/6304 «Про деякі питання побратимської співпраці міста Києва з іноземними містами»
  • Про затвердження Міської Концепції ствердження української мови в усіх сферах суспільного життя міста Києва на 2023-2025 роки