У столиці затвердили план діяльності Київської міської ради на 2022 рік з підготовки проєктів регуляторних актів

Tool items

З метою здійснення державної регуляторної політики у столиці затвердили план діяльності Київської міської ради на 2022 рік з підготовки проєктів регуляторних актів.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 02 грудня, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 70 депутатв.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань регуляторної політики Ігоря Кириленка, затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2022 рік забезпечить дотримання принципів державної регуляторної політики при прийнятті нормативно-правових актів у Київській міській раді.

«Ми не будемо збавляти темпів у наступному році, оскільки маємо багато планів та актуальних питань в усіх галузях життєдіяльності міста, які Київська міська рада буде вирішувати. Головні питання, якими буде опікуватися депутатський корпус, – це врегулювання питань сфери благоустрою та охорони довкілля, побутових відходів, підвищення ефективності використання майна, утримання ремонту, реконструкції, реставрації фасадів будинків та споруд на території міста Києва. Необхідно вдосконалити процедуру набуття та реалізації прав на землю, створювати нові дитячі ігрові та спортивні майданчики, запровадити захист тварин та здійснювати озеленення», – зазначив Ігор Кириленко.

Депутат додав, що план діяльності Київської міської ради на 2022 рік з підготовки проєктів регуляторних актів нараховує всього 39 пунктів, які необхідно виконати протягом наступного року.

У термін до 15 грудня поточного року необхідно затвердити план та забезпечити його оприлюднення не пізніше, як у десятиденний строк, передбачений Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»
  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 "Про Регламент Київської міської ради"
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ ЛІЦЕЮ ТРАНСПОРТУ земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти на вул. Машиністівській, 1-Б у Дніпровському районі міста Києва (617263926)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТІЛ ПРОЦЕСІНГ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування комплексу будівель і споруд виробничої бази спеціалізованого управління механізації на вул. Пост-Волинській, 9 у Солом'янському районі міста Києва (244639737)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «АВТОБАНСЕРВІС» договору оренди земельної ділянки від 04 квітня 2017 року № 252 (320548838)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «РІАЛ ІСТЕЙТ Ф.К.А.У.» договору оренди земельної ділянки від 28 квітня 2012 року № 78-6-00682 (497052403)
  • Про надання ОКРЕМІЙ КОМЕНДАТУРІ ОХОРОНИ І ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1498) земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації будівель та споруд представництва Адміністрації Державної прикордонної служби України для приймання іноземних делегацій на вул. Вишгородській, 83-а в