У столиці відкриють комунальну школу та дитячий садок

Tool items

2802

У столиці відкриють комунальну школу та дитячий садок

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджет та соціально-економічного розвитку депутати підтримали створення комунальної школи та дитячого садочку.

Школа І ступеня № 333 розташовуватиметься в новобудові на вул. Єлизавети Чавдар, 16 у Дарницькому районі столиці. Новий загально-освітній заклад розрахований на 360 місць.

«Фінансування будівництва школи здійснює приватний забудовник. Він передасть загально-освітній заклад у власність міста в рахунок сплати пайової участі у розвиток соціальної інфраструктури столиці. Введення в експлуатацію заплановане за кілька місяців. Таким чином, школа зможе приймати перших учнів уже у вересні цього року», - зазначив голова бюджетної комісії Київради Андрій Странніков.

З’явиться цьогоріч у столиці і ще один комунальний дитячий садок. Дошкільний навчальний заклад розміщуватиметься в новобудові на проспекті Науки, 65 у Голосіївському районі міста.

«Проспект Науки є мікрорайоном інтенсивної забудови. Там наразі в електронній черзі перебуває понад 600 дітей віком до 6 років. Відкриття нового комунального дитсадка у цьому районі частково вирішить цю проблему, адже новий дошкільний заклад зможе прийняти 6 груп, а це приблизно 110 дітей», - повідомив Андрій Странніков.

Відповідні проекти рішення Київрада має розглянути на найближчій сесії.  

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо удосконалення форми та змісту посвідчень депутатів місцевих рад та внесення змін до Положення про помічника- консультанта, депутата Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 13 липня 2006 року №28/28
  • Про присвоєння назви скверу у Шевченківському районі міста Києва
  • Про оздоровлення дітей територіальних громад сіл Київської області, на території яких розміщенні об’єкти міста Києва
  • Про створення комунального некомерційного підприємства «Київський міський дитячий кардіологічний центр» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про посилення відповідальності за пошкодження майна
  • Про порядок реалізації Київською міською радою і визначеними нею органами повноважень у сфері оренди
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 року №92/9171 Про оголошення ландшафтним заказником місцевого значення«Троєщинські луки»
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень загального користування між будинками №№ 22, 24 на вул. Академіка
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 233/8403 «Про затвердження списку присяжних Солом’янського районного суду міста Києва»