У столиці відбувся благодійний концерт на підтримку зелених зон міста

Tool items

За ініціативи ГО «Місто-сад» у «Сквері Небесної сотні», 16 червня, відбувся благодійний концерт з метою збору коштів для облаштування київських скверів, які були створені та підтримуються силами громади.

Депутатка Київської міської ради, керівниця громадської організації «Місто-сад», ініціаторка створення  «Скверу Небесної сотні» Євгенія Кулеба розповіла, що кошти, зібрані під час концерту гурту «Бумбокс», будуть направлені на оплату праці садівника (протягом чотирьох місяців) та витратні матеріали, необхідні для догляду за «Сквером Небесної сотні» – символом Києва і киян, українців, які об’єдналися навколо спільної мети – створення сучасного публічного простору, присвяти Героям Небесної сотні.

Сквер уже тривалий час функціонує як сучасний та динамічний публічний простір – місце проведення конференцій, майстер-класів, концертів, кінопоказів, мистецьких виставок. Всесвітньо відомий португальський митець Алешандре Фарту aka Vhils створив у «Сквері Небесної сотні» масштабний портрет Сергія Нігояна і присвятив його усім героям Майдану.  У 2016 році Сквер вперше в Україні та Східній Європі отримав найпрестижнішу нагороду Європейського конкурсу публічних просторів «Європейська нагорода за урбаністичний публічний простір».

Зараз проходить процес передачі скверу у комунальну власність, щоб забезпечити умови для проведення його повноцінної реконструкції, облаштування та функціонування. А поки що за зеленою зоною доглядатиме садівник.

Крім того, частину коштів, зібраних під час благодійного заходу, буде направлено на облаштування та забезпечення функціонування ще двох скверів – у Дарницькому та Печерському районах.

За словами Євгенії Кулеби, у подальшому планується організувати серію концертів з метою допомогти в облаштуванні скверів у кожному районі столиці та підтримати ініціативи громади міста.

«Ініціатива та підтримка громади у благоустрої київських парків та скверів сприяє підвищенню рекреаційної привабливості столиці, збереженню зелених насаджень, а також розвитку зелених зон Києва», — зазначила депутатка.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про оздоровлення дітей, які проживають в мікрорайоні «Пирогів» у Голосіївському районі м. Києва біля полігону по захороненню твердих побутових відходів (ТПВ) №1 та полігону по захороненню великогабаритних і будівельних відходів (ВБВ) № 6
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про схвалення участі комунального підприємства «Київпастранс» у проекті «Київська міська мобільність»
  • Про зміну найменування комунального некомерційного підприємства «Київський міський центр громадського здоров’я» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про поновлення кооперативу по будівництву та експлуатації індивідуальних гаражів «Кооперативна-2» договору оренди земельної ділянки від 01 березня 2005 року № 75-6-00172 (зі змінами) (320537848)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування спортивної зони на вул. Тростянецькій, 60 у Дарницькому районі міста Києва (672893922)
  • Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 01 листопада 2017 року № 1173, укладеного між Київською міською радою та Грищенко Світланою Григорівною (354775097)
  • Про передачу громадянці Шульзі Олені Юріївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Підбірному, 12-о у Голосіївському районі міста Києва (322732836)
  • Про надання спеціалізованому водогосподарському комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київводфонд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для експлуатації та обслуговування бюветного комплексу на вул.