У столиці створять єдину інформбазу пам'яток культурної спадщини

Прапор України

Tool items

2641

У столиці створять єдину інформбазу пам'яток культурної спадщини

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати проголосували за створення єдиної інформаційної бази пам'яток культурної спадщини Києва.

Відповідна база міститиме дані щодо форми власності та технічного стану пам'яток, можливі охоронні договори, які укладалися із власником, дозволи на розміщення рекламних засобів на пам'ятках, відомості про наявні судові спори щодо порушення законодавства з питань охорони культурної спадщини. Також публікуватимуться дані про заходи реконструкції та музеєфікації пам'ятки, де обов'язково зазначатиметься повний перелік заходів та дати виконання робіт.

“Загалом на різних веб-ресурсах є вибіркова інформація щодо тих чи інших об'єктів, але один ресурс, де була б вичерпна інформація щодо всіх пам'яток культурної спадщини Києва та їхнього поточного стану — відсутній. Тому створення єдиного ресурсу сприятиме відкритому доступу громадян до бази даних пам'яток культурної спадщини столиці. Також це дасть можливість створити умови для громадського контролю за збереженням пам'яток культурної спадщини та сприятиме зменшенню кількості порушень законодавства в даній сфері”, — зазначає депутат Київради Вікторія Муха.

Адміністратором відповідної бази буде Управління інформаційно-комунікаційних систем та захисту інформації апарату виконавчого органу Київради (КМДА).

Створення відповідної інформаційної бази пам'яток культурної спадщини підтримали 80 депутатів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу об’єкту культурної спадщини місцевого значення «Гостинний двір» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про передачу в дар місту Флоренція (Італійська Республіка) бронзової скульптурної композиції «Т.Г. Шевченко»
  • Про надання місцевої гарантії у 2021 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 22.12.2016 № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва» та про затвердження параметрів громадського бюджету на 2022 рік»
  • Про надання згоди на реалізацію проєкту цільових екологічних (зелених) інвестицій для придбання автобусів,оснащених електричними двигунами
  • Про відмову громадянину Ахмедову Віктору Джалаловичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального дачного будівництва в урочищі Горбачиха у Дніпровському районі міста Києва (520201689)
  • Про передачу громадянці Харченко Євгенії Анатоліївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Цілинній, 23а у Голосіївському районі міста Києва (757556270)
  • Про адміністративну комісію при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації
  • Про надання Національному Антикорупційному Бюро України дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для будівництва та обслуговування будівлі на вул. Василя Сурикова, 3 у Солом'янському районі міста Києва (330131592)
  • Про передачу ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «УКРТЕЛЕКОМ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування існуючої автоматичної телефонної станції на просп. Маяковського Володимира, 56а у Деснянському районі міста Києва (384121169)