У столиці розпочалась реєстрація на пробне ЗНО-2021

Tool items

690

У столиці розпочалась реєстрація на пробне ЗНО-2021

Із 5 до 19 січня включно відкрито реєстрацію на пробне ЗНО-2021 для майбутніх абітурієнтів. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Зважаючи на карантинні обмеження, цьогоріч одинадцятикласники зможуть обрати для проходження лише один предмет. Саме ж тестування відбудеться 10 квітня, а результати будуть опубліковані на особистих інформаційних сторінках на спеціальному сервісі 16 квітня», – розповів Валентин Мондриївський.

Він зазначив, що зареєструватися випускники можуть на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти Києва – www.kyivtest.org.ua.

«Також учасники зможуть завантажити тестові зошити з усіх інших навчальних предметів ЗНО-2021 та пройти тестування вдома, що дасть можливість краще підготуватися до справжнього зовнішнього незалежного оцінювання. Для вибору будуть доступні такі предмети: українська мова, українська мова й література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови», – додав Валентин Мондриївський.

Так, усі охочі зможуть ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання: з порядком доступу до пункту тестування й робочого місця, особливостями роботи з бланками відповідей, структурою та змістом тестових зошитів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 18 грудня 2018 року №459/6510 «Про затвердження міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019 - 2021 роки»
  • Про затвердження Київської міської цільової програми контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на 2020 – 2022 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про погодження призначення Усова К. Г. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про погодження призначення Прокопіва В. В. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень