У столиці проводять просвітницьку діяльність щодо протидії булінгу

Tool items

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко спільно з мешканцями взяв участь у просвітницькій зустрічі щодо протидії булінгу та наголосив на необхідності протидії цькуванням, як різновиду насильства. 

Як зазначив Володимир Бондаренко, питання протидії булінгу є дуже нагальним та потребує максимального роз’яснення у суспільстві, особливо вразливими в цій ситуації є діти.

«Важливо правильно донести інформацію, щоб мешканці усвідомили важливість цієї теми. Таким чином можна говорити про виховання толерантності один до одного. Київ підтримує запровадження чітких правил і політик протидії булінгу. Найчастіше жертвами булінгу стають діти, тому важливо проводити інформаційні та просвітницькі кампанії як для школярів, так і для їх батьків та педагогів. Спільними зусиллями ми маємо мінімізувати будь-які проявити насильства», – наголосив Володимир Бондаренко.

Довідка. Організаторами просвітницької зустрічі виступили ГО «Всеукраїнське об’єднання протидії булінгу! «Мої безпечні друзі» та Національна академія внутрішніх справ.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 6» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЛЕТОН» договору оренди земельної ділянки від 17 жовтня 2005 року № 79-6-00361 (зі змінами) для реконструкції, будівництва, експлуатації і обслуговування складських приміщень та електромонтажного виробництва на вул. Сумській, 3 у Голосіївському районі м. Києва (531005898)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛ ЕСТЕТ ГРУП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Максимовича Михайла, 4 у Голосіївському районі міста Києва (442444619)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МУДРА КЕПІТАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та складських будівель і споруд на просп. Повітряних сил, 64 у Солом’янському районі міста Києва (488442292)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАМК УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на вул. Янтарній, 6 у Святошинському районі міста Києва (374442691)