У столиці підтримали Порядок відбору громадських організацій, на утриманні яких знаходяться притулки для тварин, з метою надання їм фінансової підтримки з міського бюджету

Tool items

У столиці підтримали Порядок відбору громадських організацій, на утриманні яких знаходяться притулки для тварин, з метою надання фінансової підтримки з міського бюджету. 

У подальшому порядок відбору буде доопрацьовано спільно з депутатським корпусом та представниками громадських організацій. 

Як зазначив депутат Київської міської ради Дмитро Білоцерковець, відбір громадських організацій буде здійснюватись щорічно на конкурсній основі.

«Наразі фактично все навантаження у сфері захисту тварин лежить на зоозахисних громадських організаціях, які забезпечують роботу притулків, самостійно оплачують комунальні послуги, купляють корми та ліки для тварин, а також виплачують заробітну плату співробітникам. Водночас в умовах війни виникає високий ризик закриття приватних притулків через брак ресурсів, а тварини можуть опинитися на вулицях без нагляду. Тому необхідно забезпечити стабільне та якісне функціонування притулків, які знаходяться на утриманні громадських організацій. У бюджеті міста Києва передбачені кошти для надання фінансової підтримки з міського бюджету громадським організаціям, діяльність яких пов’язана з утриманням притулків для тварин. І наразі депутатський корпус Київської міської ради підтримав Порядок відбору зоозахисних громадських організацій, які зможуть отримати матеріальну допомогу», – підкреслив Дмитро Білоцерковець.

Як зазначив директор Департаменту міського благоустрою КМДА Тимур Ткаченко, притулки для безхатніх тварин функціонують за рахунок коштів їх власників, а також будь-яких інших, незаборонених законодавством джерел фінансування. 

«Джерелом фінансової підтримки в тому числі може бути і бюджет міста Києва. Запропоновані обсяги будуть виходити із коштів передбачених в бюджеті міста Києва на відповідний рік. Представники громадських організацій та депутати Київської міської ради запропонували доопрацювати проект рішення. Вдячний за активну позицію та небайдужість, я цілком підтримую цю ініціативу. Обов’язково вислухаємо думку профільної громадськості та депутатів, та доопрацюємо порядок відбору», – додав Тимур Ткаченко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про застосування статті 50 Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 до рішення Київської міської ради від 16.05.2024 № 465/8431 «Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Бориспільській, 13 у Дарницькому районі м. Києва ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ФАРМАЦЕВТИЧНА ФІРМА «ДАРНИЦЯ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (381127271)
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 14.12.2023 № 7541/7582 «Про затвердження списку присяжних Дніпровського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 25.05.2023 № 6469/6510 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24.11.2022 № 5678/5719 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІЖРЕГІОНАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЙНО-ЛІЗИНГОВА КОМПАНІЯ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на просп. Валерія Лобановського, 119 у Голосіївському районі міста
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФОРВАРД-А» земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Турівській, 29-а у Подільському районі міста Києва (зміна цільового призначення) (433396508)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС «СТАРТ» земельної ділянки в постійне користування для обслуговування та експлуатації об’єктів, що забезпечують сучасне використання велотреку в межах вулиць Богдана Хмельницького, Михайла Коцюбинського та В'ячеслава Липинського у Шевченківському районі міста Києва (зміна цільового
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000: 91:064:0030) на вул. Некрасова Віктора, 1-3 літ «А» у Подільському районі міста Києва та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:91:064:0056 (596140048)
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (662585363)