У столиці оновлять рухомий склад громадського транспорту

Tool items

У столиці оновлять рухомий склад громадського транспорту 

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати підтримали участь КП “Київпастранс” у проекті “Міський громадський транспорт України”.

Таким чином, комунальне підприємство «Київпастранс» візьме участь у проекті «Міський громадський транспорт України» шляхом залучення коштів позики Європейського інвестиційного банку. Основна мета залучення позики – оновлення рухомого складу КП «Київпастранс». 

«Мова йде про надання дозволу на залучення кредиту від Європейського інвестиційного банку в розмірі 50 млн євро на закупівлю автобусів, трамваїв і вагонів київського фунікулеру. Відсоткова ставка не перевищує 2,5% річних у євро, термін залучення коштів – від 5 до 22 років з дати останньої вибірки кожного траншу. Використання цих коштів триватиме під контролем та егідою безпосередньо Європейського інвестиційного банку. Це рішення також погоджено з Міністерством фінансів та Міністерством інфраструктури», – зазначив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник під час виступу на сесійному засіданні.

За його словами участь КП «Київпастранс» у проекті «Міський громадський транспорт України» дасть можливість осучаснити та придбати:
- 17 сучасних модульних трамвайних вагонів довжиною 30-34 метри, пристосованих для обслуговування пасажирів з особливими потребами;
- 112 автобусів великої та особливо великої місткості з низьким рівнем підлоги;
- обладнання для реконструкції фунікулера з заміною тягового обладнання, кабін, систем управління тягою та систем безпеки і зв'язку.

Рішення підтримали 85 депутатів Київради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про розірвання договорів оренди земельних ділянок від 23 липня 2007 року №№63-6-00421 (зі змінами), 63-6-00422 (зі змінами), укладених між Київською Міською радою та відкритим акціонерним товариством «Гідромеханізація»
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі насосної станції № 9 на вул. Миколайчука Івана, 19 Б у Дніпровському районі міста Києва (334117899)
  • Про питання управліннями районами в місті Києві
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії у Голосіївському районі міста
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шолом-Алейхема, 22 у Деснянському районі міста Києва (528541608)