У столиці облаштують ще 16 нових зелених зон

Tool items

1677

У столиці облаштують ще 16 нових зелених зон

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення про облаштування у столиці 15-ти нових скверів.

Нові зелені зони облаштують на наступними адресами:
1) на вулиці Гришка, 6-8 у Дарницькому районі;
2) на розі вулиці Татарської та провулку Татарського у Шевченківському районі;
3) на пров. Політехнічному, 2-б у Солом’янському районі;
4) по шосе Харківському, 59-65 у Дарницькому районі;
5) на вул. Тростянецька, 47 у Дарницькому районі;
6) на вул. Тростянецька, 51-53 у Дарницькому районі;
7) на вул. Світлицького (перетин з проспектом Свободи) в Подільському районі;
8) на вул. Княжий Затон, 4 у Дарницькому районі;
9) на вул. Космонавта Волкова, 8 у Деснянському районі;
10) на вул. Космонавта Волкова, 12 у Деснянському районі;
11) на вул. Академіка Туполєва між будинками 7а та 9а у Святошинському районі;
12) між будинками № 24 на вулиці Озерній та № 35 на вулиці Героїв Дніпра в Оболонському районі;
13) на просп. Перемоги, 144 у Святошинському районі;
14) на вул. Ірпінській, 63-А та вул. Феодори Пушиної, 44/50 у Святошинському районі;
15) на вул. Закревського, 5 у Деснянському районі.

Окрім того, депутати надали статус парку земельній ділянці, що розташована між проспектом Степана Бандери, вулицею Набережно-Рибальською, затокою Вовковата. Орієнтовна площа земельної ділянки 5 га. Зазначену зелену зону буде включено до складу парку культури та відпочинку “Парк Почайна” в Оболонському районі.

Створення скверів та парку забезпечить законні права та інтереси містян, сприятиме підвищенню рекреаційної привабливості столиці, збереженню зелених насаджень, розвитку зелених зон та позитивному впливу на соціально-культурний розвиток громадян.

За ділянками доглядатиме та утримуватиме їх КО “Київзеленбуд”.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про присвоєння Комісаренку С.В. звання "Почесний громадянин міста Києва"
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2018 №486/6537 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
  • Про укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) з фізичними особами
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств
  • Про залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про передачу громадянці Слонімській Валентині Іванівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Вітавській, 75-м у Голосіївському районі міста Києва (227677917)
  • Про приватизацію громадянами Тимошенком Сергієм Олександровичем та Маринченко Оксаною Олегівною земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Хотівській, 10/6 у Голосіївському районі міста Києва П – 9950
  • Про передачу громадянці Теркун Тетяні Русланівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Передовій, 31-а у Голосіївському районі міста Києва А-24281
  • Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПАСЬКА-СЕРВІС" на вул.Межигірській, 1 у Подільському районі м. Києва для будівництва, обслуговування та ремонту об’єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об’єктів зв’
  • Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Бурштейну Владиславу Зеліковичу у 4-му пров. Садовому, 41 у Деснянському районі м. Києва для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (370140425)