У столиці облаштують парк і 15 скверів

Засідання київської міської ради

Tool items

1646

У столиці облаштують парк і 15 скверів

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення про створення у столиці парку та 16-ти скверів.

Парк розташовуватиметься впродовж будинків 3, 3-А, 3-Б, 9-Б, 9-Г по вул. Вершигори; 2, 2-А, 2-Б, 2-В, 4-Б по просп. Ватутіна; 12 по вул. Райдужна у Дніпровському районі Києва. Зазначена земельна ділянка має площу 2,1 га.

А за наступними адресами облаштують сквери:
- вул. Райдужна, 14-22 (Дніпровський р-н);
- вул. Симиренка, між будинками 5-В та 7-А (Святошинський р-н);
- вул. Симиренка, 13/1 (Святошинський р-н);
- вул. Булгкова, 12 (Святошинський р-н);
- просп. Героїв Сталінграду, 2-Д (Оболонський р-н);
- вул. Чорнобильська, 24/26 (Святошинський р-н);
- вул. Челябінська, 15, 13, 9-Г, 19, 17, 15-А — вул. Митрополита Андрея Шептицького, 24-Г (Дніпровський р-н);
- вул. Оноре де Бальзака, 12 (Дніпровський р-н);
- вул. Митрополита Андрея Шептицького, 4-А (Дніпровський р-н);
- вул. Миколайчука, 3-3-А (Дніпровський р-н);
- вул. Микільсько-Слобідська — навпроти просп. Броварського, 15 (Дніпровський р-н);
- вул. Жукова, 27-31 (Деснянський р-н);
- бул. Гашека, 6-8 (Дніпровський р-н);
- бул. Чоколівський (Солом'янський р-н);
- вул. Драгоманова, 10-В (Дарницький р-н).

Створення парків та скверу забезпечить законні права та інтереси містян, сприятиме підвищенню рекреаційної привабливості столиці, збереженню зелених насаджень, розвитку зелених зон та позитивному впливу на соціально-культурний розвиток громадян.

За ділянками доглядатиме та утримуватиме їх КО “Київзеленбуд”.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31 січня 2019 року № 8/6664 «Про затвердження Порядку використання Київською міською радою Колонної зали та конференц-зали для проведення заходів»
  • Про внесення змін та доповнень до Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21 вересня 2017 року № 46/3053
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про реорганізацію закладів з надання психіатричної допомоги, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про надання ДЕРЖАВНІЙ УСТАНОВІ «ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд на вул. Святошинській, 27 у Святошинському районі міста Києва (647114166)
  • Про відмову громадянці Білас Мирославі Юріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Бобринецькій, 115 у Деснянському районі міста Києва (330172928)
  • Про відмову приватному акціонерному товариству «Нові Інжинірингові Технології» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови на вул. Алли Тарасової, 5 у Шевченківському районі міста Києва (702707018)
  • Про приватизацію громадянами Ніколаєвою Світланою Леонідівною, Марудою Катериною Валеріївною, Марудою Микитою Сергійовичем, Троценко Оленою Валеріївною, Троценком Данилом Юрійовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Панорамній, 12 у Голосіївському районі міста Києва (
  • Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Києва автомобільних доріг в мікрорайоні «Жуляни» у Солом’янському районі м. Києва