У столиці обговорюють питання розширення безбар'єрного простору задля ефективної реабілітації військових та цивільних людей з інвалідністю

Tool items

У столиці спільно з громадськістю обговорюють питання розширення безбар'єрного простору задля ефективної реабілітації військових та цивільних людей з інвалідністю.

Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Леся Петрівська долучилась до роботи кругло столу «Безбар’єрний простір як багатофункціональний механізм комплексної реабілітації військових та цивільних осіб з інвалідністю», організованого Громадською радою при КМДА.

Як зазначила Леся Петрівська, комплексна реабілітація та соціалізація людей з інвалідністю включає не лише фізичне відновлення, але й психологічну підтримку, професійну реінтеграцію та встановлення соціальних зв'язків.

«Спільно з мешканцями столиці, представниками громадських організацій людей з інвалідністю, ветеранських спілок говоримо про необхідність системного підходу до питань розширення безбар’єрного простору. Це вкрай важливо для людей, які отримали інвалідність і потребують належної реінтеграції. Забезпечення не лише якісних медичних послуг, але й повноцінної доступністі є важливими складовими процесу адаптації до цивільного життя. Це вимагає спільних зусиль держави, міської влади, громадських організацій та суспільства з метою забезпечення повного втілення принципів гідності та підтримки людей з інвалідністю», – наголосила Леся Петрівська.

Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю додала, що в умовах війни особливого значення набуває питання соціальної реабілітації військових і це в жодному разі не можна відкладати на потім.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до таблиці № 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до Порядку організації та проведення недержавних масових заходів релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру в місті Києві
  • Про скасування рішення Київської міської ради від 9 лютого 2023 року № 5977/6018 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 786/786 "Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб'єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві" (зі змінами і
  • Про поділ земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0033 на вул. Мрії, 12-Є у Шевченківському районі міста Києва і зміну цільового призначення земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0061 та її передачу в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ «ДІМ СЕРВІС 1» для будівництва,
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 09.02.2023 № 5935/5976 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»