У столиці можуть запровадити нові підходи догляду за дітьми з тяжкими порушеннями розвитку

КМДА

Tool items

1607

У столиці можуть запровадити нові підходи догляду за дітьми з тяжкими порушеннями розвитку

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили рішення, яке передбачає  запровадження експерименту щодо виплати грошової компенсації вартості надання соціальних послуг дітям з тяжким порушенням розвитку. 

Відповідно до проекту рішення, у столиці розглядають можливість запровадження денного стаціонару для осіб з інвалідністю, при якому місто компенсуватиме вартість перебування. Наразі ця соціальна послуга комунальними закладами не надається, і соціального замовлення на цю послугу також не здійснювалося. Планується, що експеримент буде проводитися наступними етапами: створення реєстру надавачів та отримувачів послуг; безпосереднє надання послуг; перерахування коштів надавачу.

“Кошти безготівково перераховуються як грошова допомога на виплату компенсації вартості соціальних послуг. Тобто особа, фактично отримує фінансову підтримку, яку може витратити винятково на соціальну послугу. Такий підхід сьогодні використовується під час організації санаторно-курортного лікування деяких категорій громадян”, – зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.  

Пропонується здійснювати фінансування в рамках програми “Турбота. Назустріч киянам”. Впровадження експерименту сприятиме розвитку недержавного сектору – надавачів соціальних послуг, що у свою чергу мотивуватиме їх залучати міжнародні кошти через проекти та гранти, йдеться у пояснювальній записці. Цей підхід є першим етапом у створенні конкурентного середовища серед надавачів послуг та сприятиме здешевленню самих послуг.

Завданням даного проекту рішення є надання можливості батькам самостійно обирати надавача необхідних для них послуг. Діти перебуватимуть під доглядом кваліфікованих педагогів та вихователів, розвиватимуться на набуватимуть соціальних навичок.

Відповідний проект рішення мають винести на одне із засідань КМР.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про присвоєння Комісаренку С.В. звання "Почесний громадянин міста Києва"
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2018 №486/6537 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
  • Про укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) з фізичними особами
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств
  • Про залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про деякі питання управління підприємствами, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Лютеранській, 33 (літ.Б) у Печерському районі м. Києва ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «БЛАГО» - СТРАХОВА КОМПАНІЯ» для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку (офісу) Є-1089
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 07.02.2019 № 96/6752 «Про продаж земельної ділянки або права оренди на неї на земельних торгах (аукціоні) для будівництва, експлуатації та обслуговування торговельного центру з закладами громадського харчування на вул. Академіка Заболотного, 47 у Голосіївському районі м. Києва» (справа Є-1543
  • Про передачу громадянці Рудусі Наталії Євгенівні у приватну власність земельної ділянки для експлуатації і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у проїзді Калиновий Ріг, 20 в Оболонському районі міста Києва А-23319
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.06.2018 № 926/4990 «Про продаж земельної ділянки або права оренди на неї на земельних торгах (аукціоні) для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу для обслуговування автомобілістів на розі Столичного шосе та вул. Лютневої у Голосіївському районі м. Києва» (справа Є-1542)