У столиці для медичних працівників провели триденний семінар на тему: «Методи і засоби реабілітації людей з порушеннями слуху»

Tool items

Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Леся Петрівська обговорила з фахівцями закладів охорони здоров'я методи і засоби реабілітації людей з порушеннями слуху.

Триденний семінар відбувся у межах проєкту «Розробка та реалізація комплексної програми реабілітації людей з функціональними порушеннями чи інвалідністю на базі Київського міського клінічного госпіталю ветеранів війни», що реалізує Українське товариство глухих у партнерстві з Київською міською радою, Департаментом охорони здоров’я КМДА за підтримки Програми розвитку ООН та за фінансової підтримки Уряду Японії.

Як зазначила Леся Петрівська, слух – це ключовий елемент нашої комунікації, ми витрачаємо від 45% до 75% часу на слухання, у 90% випадках – ми це робимо несвідомо.

«Втрата можливості чути може бути важким випробуванням. Повертатись до звичного життя – це нова адаптація і велике завдання. І перші до кого ми йдемо за допомогою, у разі виникнення проблем зі здоров'ям – це лікарі, які не лише рятують життя, а й надають підтримку та реабілітацію. Тому, саме для медичних працівників, провели триденний семінар та обговорили методи і засоби реабілітації людей з порушеннями слуху. Мова йшла про реабілітацію осіб зі зниженням слуху – приглухуватістю, та осіб з повною втратою слуху – глухотою. Ми обговорили методи психологічної корекції і розвитку звукосприймання», – наголосила Леся Петрівська.

Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю додала, що подолання фізичних та соціальних перешкод допомагає людям із втратою слуху інтегруватися у суспільство та забезпечити повноцінне життя.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про питання необхідності перейменування об’єкту міського підпорядкування міста Києва на честь Північноатлантичного альянсу
  • Про присвоєння імені скверу у Подільському районі міста Києва
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо розгляду можливості продовження виплати соціальної допомоги для внутрішньо переміщених осіб до кінця дії воєнного стану в Україні
  • Про внесення змін до Переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
  • Про звернення Київської міської ради до Міністерства культури та інформаційної політики України щодо невідкладного вжиття заходів стосовно перейменування Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (253777788)
  • Про повернення майна у власність громади міста Києва
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень в межах будинків №№ 5, 7, 9 на вул. Юрія Іллєнка у Шевченківському
  • Про надання громадянину Жуку Івану Петровичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Левадній, 37-к у Дарницькому районі міста Києва (300194948)
  • Про внесення змін до Правил благоустрою міста Києва