У столиці діти спільно з видатними спортсменами взяли участь у змаганнях «Хто перший» та подолали смугу перешкод

Tool items

У столиці діти спільно з видатними спортсменами взяли участь у спортивно-пізнавальних змаганнях «Хто перший» та на швидкість подолали смугу перешкод.

Другий рік поспіль захід організовує команда Run Ukraine за підтримки Департаменту молоді та спорту КМДА.

Як повідомила директорка Департаменту молоді та спорту КМДА Юлія Хан, відбіркові етапи змагань проходили кілька місяців і врешті решт найсильніші команди виборювали першість у фіналі.

«Кожна дитина, яка взяла участь у цих змаганнях, не лише змогла випробувати себе у різних видах спорту, а й отримала досвід роботи в команді. Участь у подібного роду заходах це можливість навчитись долати виклики та розвивати віру у власні сили. Ми пишаємося кожним учасником і віримо, що вони зможуть подолати будь-які перешкоди на шляху до успіху у професійному спорті», – розповіла Юлія Хан.

Депутат Київської міської ради, чемпіон світу з дзюдо Георгій Зантарая став наставником однієї з дитячих команд.

«Спорт об'єднує нас усіх, незалежно від віку та соціального статусу. Такі змагання показують наскільки важливо підтримувати активний спосіб життя серед молоді. Я вражений наполегливістю кожного учасника змагань. Діти показали неймовірну силу волі та бажання долати труднощі. Дякуємо всім, хто долучився до організації та підтримки заходу. Щасливі діти, задоволені батьки – це наша найбільша винагорода», – наголосив Георгій Зантарая.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до таблиці № 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до Порядку організації та проведення недержавних масових заходів релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру в місті Києві
  • Про скасування рішення Київської міської ради від 9 лютого 2023 року № 5977/6018 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 786/786 "Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб'єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві" (зі змінами і
  • Про поділ земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0033 на вул. Мрії, 12-Є у Шевченківському районі міста Києва і зміну цільового призначення земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0061 та її передачу в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ «ДІМ СЕРВІС 1» для будівництва,
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 09.02.2023 № 5935/5976 «Про затвердження списку присяжних Шевченківського районного суду міста Києва»