У Шевченківському районі створюються комфортні умови для інклюзивного навчання у школах

Tool items

1001

У Шевченківському районі проводяться заходи для створення інклюзивного освітнього середовища. 

Про це зазначила депутатка Київської міської ради, перша заступниця голови Постійної комісії з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків Дінара Габібуллаєва, відповідаючи на запитання від мешканців.

Депутатка зазначила, що мешканці району часто звертаються з питаннями сприяння розвитку інклюзивного навчання у закладах освіти.

«Ми зробили декілька стратегічних кроків, які допоможуть покращити ставлення до дітей з особливими освітніми потребами у школах. Спілкуючись з батьками дітей з особливими освітніми потребами, дізнаємося про індивідуальні потреби кожної дитини. Враховуємо особливості харчування дитини у шкільному меню. І школи, і реабілітаційні центри мають бути архітектурно доступними і адаптованими під індивідуальні потреби кожної дитини. Також ми вирішуємо питання забезпечення шкіл безперервними швидкісни інтернетом на прохання директорів цих закладів», – зазначає Дінара Габібуллаєва.

На офіційному каналі Київської міської ради у YouTube вже опубліковані повні відповіді Дінари Габібуллаєвої на питання щодо ефективності роботи органів самоорганізації населення в мікрорайонах, поліпшення безпеки пішоходів на дорогах та залізничних переїздах, механізм отримання допомоги для оплати комунальних послуг та впровадження молодіжних проєктів для киян. Детальніше можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, що кияни мають можливість поставити питання своєму депутату в коментарях під будь-яким відео на офіційних сторінках Київської міської ради у соціальних мережах. Для цього необхідно вказати ім’я та прізвище депутата та своє питання до нього. На п’ять найпоширеніших запитань від громадян депутати дадуть відео відповіді.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31 січня 2019 року № 8/6664 «Про затвердження Порядку використання Київською міською радою Колонної зали та конференц-зали для проведення заходів»
  • Про внесення змін та доповнень до Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21 вересня 2017 року № 46/3053
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про реорганізацію закладів з надання психіатричної допомоги, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про надання ДЕРЖАВНІЙ УСТАНОВІ «ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд на вул. Святошинській, 27 у Святошинському районі міста Києва (647114166)
  • Про відмову громадянці Білас Мирославі Юріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Бобринецькій, 115 у Деснянському районі міста Києва (330172928)
  • Про відмову приватному акціонерному товариству «Нові Інжинірингові Технології» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови на вул. Алли Тарасової, 5 у Шевченківському районі міста Києва (702707018)
  • Про приватизацію громадянами Ніколаєвою Світланою Леонідівною, Марудою Катериною Валеріївною, Марудою Микитою Сергійовичем, Троценко Оленою Валеріївною, Троценком Данилом Юрійовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Панорамній, 12 у Голосіївському районі міста Києва (
  • Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Києва автомобільних доріг в мікрорайоні «Жуляни» у Солом’янському районі м. Києва