У Національному заповіднику «Софія Київська» відбудеться IV Фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage

Tool items

У Національному заповіднику «Софія Київська» 27 серпня відбудеться відкриття IV Фестивалю високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage.  
  
За словами організаторів, цьогорічна тема фестивалю – «МИ. Між минулим та майбутнім». Захід поєднує музику, візуальне мистецтво, кіно, театр, літературу, балет і фешн. Щороку понад третину програми складають закордонні учасники.  
 
«Захід відкриється музичною програмою дитячого хору «Щедрик» та електронного музиканта Антона Дегтярьова. Хор «Щедрик» – найвідоміший та найдавніший професійний дитячий хор Києва, у 2021 колектив святкує своє п'ятдесятиріччя. Антон Дегтярьов, маючи класичну освіту піаніста, став однією з найвпізнаваніших постатей в українській електронній музиці та є майстром ембієнт і гранж. Цей концерт є ключовим у концепції фестивалю. Також відвідувачі зможуть відвідати експозицію майстрів пізньобарокового мистецтва Йоганна-Георгія Пінзеля, його учня Франциска Олендзького та сучасного українського художника Олександра Животкова», – зазначають організатори.  
  
Організатори додали, що усі події, а це сім днів музики, візуального мистецтва, театру, літератури, бесід під ясенем із лідерами думок та культурними діячами та насичена дитяча програма, будуть пов’язані з темою часу і проживанням життя «тут і зараз».  
  
Довідка. Фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage започаткований у 2018 році у Києві. Традиційно він проходить у останні дні літа у Національному заповіднику «Софія Київська».

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення охорони здоров’я
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня року № 457/6508
  • Про контрольну функцію постійних комісій Київської міської ради
  • Про затвердження змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки